Gdańsk: wtorek, 30 listopada 2021
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 106 (18/2007)

29 maja 2007

Po meczu z Kmitą, czyli nadzieja umiera ostatnia
MATEUSZ JASZTAL
Sędzia gwiżdże po raz ostatni. Uradowani kibice Lechii wbiegają na murawę, a piłkarze toną w ich objęciach. Takie wydarzenie miało miejsce podczas ostatniego pojedynku biało-zielonych z Kmitą Zabierzów. - To było miłe. Fani zdarli z nas koszulki - skomentował Tomasz Borkowski.
Blisko czy daleko do awansu?
MICHAŁ JERZYK
Dwa mecze do końca sezonu. Po ostatnim zwycięstwie nadzieje w Lechii znów odżyły. Podobno awans się przybliżył. Prawda czy fałsz?
Głosem spikera: Kara za Borkowskiego
MARCIN GAŁEK
W ubiegłym tygodniu Lechia zgarnęła pełną pulę dzięki przyznaniu punktów walkowerem, gdyż potencjalny rywal - Zawisza S.A. - wycofał się z rozgrywek. Czy takie sytuacje zdarzały się biało-zielonym często, czy też był to jednostkowy przypadek? Oto historia Lechii Gdańsk walkowerami pisana!
II liga: Walka o awans trwa
PAWEŁ DOCZYK
Do końca rozgrywek zostały tylko dwie kolejki, a nadal nie wiadomo, kto oprócz Ruchu trafi do ekstraklasy. Bliski awansu do I ligi są drużyny Zagłębia Sosnowiec, Jagiellonii Białystok oraz Polonii Bytom. Dzięki wygranej w Krakowie z Kmitą, szanse zachowała również Lechia Gdańsk, która za tydzień na własnym boisku podejmie Ruch Chorzów. Zawiodła Polonia Warszawa, przegrywając z Miedzią aż 0:4.
Jeszcze dwa tygodnie
PIOTR MATUSEWICZ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045