Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 107 (19/2007)

5 czerwca 2007

Ruch + sędziowie = I liga?
OSKAR STANISZEWSKI
Nadzieja umiera ponoć ostatnia. Nadzieje gdańskich kibiców umarły w minioną niedzielę, kiedy Lechia podejmowała w Gdańsku lidera II ligi, Ruch Chorzów. Wszystko było na dobrej drodze przedłużenia snu o ekstraklasie. Aż do 68 minuty, w której fatalną decyzję podjęli arbitrzy prowadzący ten mecz...
Mateusz Bąk dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, PAWEŁ DOCZYK
"Spieprzyliśmy sprawę. Takiej szansy na awans nie będzie już chyba nigdy. Chyba, że znowu zaczną się w polskiej piłce wielkie przekręty. Spieprzyliśmy to. Przegraliśmy awans wszyscy razem i każdy z osobna. Bardzo, bardzo żałuję, że za chwilę nie wystartujemy w ekstraklasie. To było moim marzeniem, teraz czuję się zdruzgotany, załamany i oszukany" - mówi dla lechia.gda.pl 24-letni bramkarz Lechii.
Zamiast Lechii, awans gości
DOMINIK SOŁTYSIAK
Zawisza Bydgoszcz, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Dyskobolia Grodzisk i Ruch Chorzów. Co łączy te kluby? Wszystkie świętowały awans do ekstraklasy w Gdańsku na oczach zawiedzionych i stęsknionych za ekstraklasą kibiców Lechii. Kibiców, którzy pomimo swej wierności od wielu lat nie mogą doczekać się drużyny na miarę swoich oczekiwań i aspiracji półmilionowego miasta.
II liga: Zapadły najważniejsze rozstrzygnięcia
MATEUSZ JASZTAL
Przedostatnia kolejka drugiej ligi sezonu 2006/07 przyniosła niemal wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia. Nie zabrakło niespodzianek i rozczarowań. Niestety te ostatnie również za sprawą gdańskiej Lechii.
Na meczu
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ HUBA
Lechia-Ruch 1:1
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039