Gdańsk: sobota, 6 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 108 (20/2007)

12 czerwca 2007

Głosem spikera: Mogło być gorzej
MARCIN GAŁEK
W numerze 104 Tygodnika lechia.gda.pl ukazał się tekst mojego autorstwa "Tak powinno być...". Opisałem w nim, jak wyglądał awans Lechii do I ligi wywalczony wiosną 1984 roku. Wierzyłem wtedy, iż po blisko miesiącu podzielę się z czytelnikami "na gorąco" wrażeniami ze Stalowej Woli, z fety związanej z powrotem biało-zielonych do ekstraklasy.
Paweł Adamowicz: nic zaskakującego
MICHAŁ JERZYK
Wielki szok i oburzenie zapanowały wobec pomysłu Pawła Adamowicza, by Baltic Arena była współdzielona przez Lechię i Arkę, a przecież prezydent Gdańska nie powiedział w gruncie rzeczy nic nowego i nic zaskakującego.
Podsumowanie sezonu Juniorów Starszych
PAWEŁ DOCZYK
Tylko w połowie udał się sezon zespołom juniorskim Lechii Gdańsk. Juniorzy Starsi wygrali swoją grupę w makroregionie, zajmując pierwsze miejsce i zakwalifikowali się do dalszej fazy rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Podsumowanie sezonu Juniorów młodszych
PAWEŁ DOCZYK
Juniorzy młodsi stracili tytuł mistrzowski makroregionu. Tym razem podopieczni trenera Marka Szutowicza przegrali z gdyńską Arka i tytuł, zamiast do Gdańska, powędrował do rywala zza miedzy. Drużyna z Gdyni będzie reprezentować Pomorze w dalszej walce o Mistrzostwo Polski Juniorów.
II liga: Była szansa na awans
OSKAR STANISZEWSKI
Pomimo zakończenia rozgrywek piłkarskich w II lidze w sezonie 2006/07, nie możemy być pewni kilku rzeczy. Większość wątpliwości rozwieje PZPN, który w wakacje będzie miał pełne ręce roboty.
S. Czajka: zamieszanie po porażce
SEBASTIAN CZAJKA
"Tak jak przez dwa ostatnie lata nie szukałem usprawiedliwień co do wyniku meczu, pomimo tego, iż często było naprawdę ciężko, to w tej chwili troszkę ponarzekam" - mówi Sebastian Czajka, trener Lechii II Gdańsk, po ostatniej porażce 0:1 z Grunke Somonino.
"Borek", Jenek i "Turnoś" mówią
K. SZELOŻYŃSKI, P. DOCZYK, M. JASZTAL
Tomasz Borkowski, Błażej Jenek i Maciej Turnowiecki odpowiadali w środę na pytania dziennikarzy związane z opuszczeniem Lechii przez 9 zawodników, negocjacjami kontraktowymi z obecnymi i nowymi piłkarzami oraz o remontach stadionu Lechii. Przedstawiamy wypowiedzi pracowników klubu.
Gdański lew w barwach Lechii
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.091