Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 109 (21/2007)

19 czerwca 2007

Jak będzie wyglądała druga liga w sezonie 2007/08?
MATEUSZ JASZTAL
Sezon zakończony, wszystkie mecze rozegrane, tabela zamknięta, piłkarze na urlopach. Wydawało by się, że wszystko jest już jasne, ale nie w Polsce. Teraz piłka jest po stronie działaczy PZPN. Wszyscy czekają na ich ruch.
Frekwencja na II-ligowych stadionach
OSKAR STANISZEWSKI
Każdy kibic piłki nożnej doskonale chyba wie, iż jego zespół gra najlepiej przy wsparciu tysięcy gardeł swoich fanów. Czyj stadion na zapleczu ekstraklasy był najliczniej odwiedzany, który zespół grał lepiej na wyjazdach i ile kilometrów trzeba było przejechać za biało-zieloną drużyną?
Trzy plusy i trzy minusy Lechii
DOMINIK SOŁTYSIAK
Zakończone rozgrywki drugiej ligi wzbudziły wśród kibiców Lechii mieszane uczucia. Co prawda piąte miejsce w tabeli zaplecza ekstraklasy to lokata, jakiej gdański klub nie zajął od spadku z ekstraklasy w 1988 roku, jednakże kontrargumenty niezadowolonych wskazują, że szansa, jaka się pojawiła, szybko się nie powtórzy.
Podsumowanie sezonu Lechii III Gdańsk
PAWEŁ DOCZYK
Kolejny zespół Lechii Gdańsk awansował o jedną klasę rozgrywkową. Po wywalczeniu promocji do IV ligi przez rezerwy biało-zielonych, czas na drużynę drugich rezerw, która po pierwszym sezonie istnienia, awansowała do A klasy deklasując resztę rywali.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043