Gdańsk: niedziela, 18 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 111 (23/2007)

3 lipca 2007

Jacek Kurski dla lechia.gda.pl
MARIUSZ KORDEK, MICHAŁ JERZYK
"Jestem człowiekiem, który lubi trudne wyzwania i nie wymięka. Jeżeli gdzieś mnie wygwizdano, to ja tam ponownie wrócę. Normalny człowiek nie pokazałby się na Traugutta przez następne pięć lat i modliłby się, by Lechia spadła do siódmej ligi. Ale to nie ja" - mówi dla lechia.gda.pl Jacek Kurski.
Paweł Olechnowicz, prezes Grupy Lotos
MICHAŁ LEWANDOWSKI, DZIENNIK BAŁTYCKI
"Sponsoring nie jest działaniem charytatywnym, które polega na wspieraniu potrzebujących i biednych. Bardzo przyjaźnie rozważymy spójny, kompleksowy program sponsoringu, jeśli zostanie on przedstawiony przez Lechię. To, co ten program powinien zawierać, musi być zgodne z misją Grupy Lotos" - powiedział Paweł Olechnowicz, prezes Lotosu.
Mówią nowe nabytki: Peta, Rybski i Speichler
KAROL SZELOŻYŃSKI
Aleksander Peta, Andrzej Rybski i Robert Speichler to trzy nazwiska piłkarzy, którzy na pewno będą grać w nowym sezonie w drużynie Biało-Zielonych. Porozmawialiśmy z każdym z nich i zapytaliśmy m.in. o ich mocne strony, czego oczekują po grze w Lechii i jaki cel chcą osiągnąć z gdańskim klubem oraz o wrażenia po pierwszych dniach spędzonych z nowymi kolegami.
II liga: Co wniosą do niej nowe drużyny?
PAWEŁ DOCZYK
Znamy już ostateczny skład drugoligowej stawki. Oprócz dotychczasowych ośmiu zespołów grających na boiskach II ligi, doszło aż siedem nowych drużyn, które jeszcze w ubiegłym sezonie grały w trzeciej lidze. O ile powrotu na zaplecze ekstraklasy Warty Poznań, Motoru Lublin i GKS-u Katowice można było się spodziewać, o tyle awans reszty zespołów można uznać za sporą niespodziankę.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062