Gdańsk: piątek, 23 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 112 (24/2007)

10 lipca 2007

Derby Trójmiasta kłopotem zamiast świętem
KAROL SZELOŻYŃSKI
Kiedy tydzień temu we wtorek ogłoszono terminarz II ligi, kibice Lechii nerwowo szukali w rozpisce 1. kolejki nazwy swojej drużyny. Gdy już ją znaleźli, to spostrzegli się, że obok widnieje napis "Arka Gdynia". W pierwszej chwili większość zapewne pomyślała sobie: "Marzenia się spełniają, nie mogło być lepiej". Za chwilę jednak, kiedy emocje nieco opadły, przypomnieli sobie, że żyją w Polsce.
Paweł Kapsa dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Paweł Kapsa będzie rywalem Mateusza Bąka w walce o miejsce pierwszego bramkarza Lechii. W wywiadzie dla naszego serwisu opowiedział nam m.in. o tym, dlaczego wybrał ofertę gdańskiego klubu, o rywalizacji z "Bączkiem" oraz o wydarzeniach z 2005 roku, kiedy to pokazał gdańskim kibicom środkowy palec.
Głosem spikera: lista nieudaczników
MARCIN GAŁEK
Niemałym echem odbiła się słabiutka forma sędziów prowadzących ostatni mecz Lechii w Gdańsku z chorzowskim Ruchem. Grubym błędem byłoby jednak trwanie w przekonaniu, iż sędzia tego meczu to sprawca największej z pomyłek, która podniosła ciśnienie piłkarzom i kibicom gdańskiej Lechii.
Robert Jędrzejczak dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Juniorom Starszym Lechii Gdańsk, prowadzonym przez Roberta Jędrzejczaka, nie udało się awansować do finału MP juniorów. W ćwierćfinale młodzi piłkarze z Gdańska ulegli w dwumeczu Hutnikowi Kraków i odpadli z turnieju. W wypowiedziach dla naszego serwisu trener Jędrzejczak opowiada nam jakie były przyczyny porażki, o plusach gry w jego zespole i o tym, czy poprowadzi zespół rezerw.
Konferencja Jacka Kurskiego
KAROL SZELOŻYŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020