Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 113 (25/2007)

17 lipca 2007

Ruchy transferowe na drugim froncie
MATEUSZ JASZTAL
II liga w sezonie 2007/08 zapowiada się bardzo ciekawie. Radosław Majdan, Marcin Chmiest, Radosław Gilewicz i Piotr Bania... To najbardziej znane nowe nazwiska, jakie w przyszłym sezonie zaprezentują się na zapleczu ekstraklasy.
Kariera Bąka kontra kariera Kapsy
OSKAR STANISZEWSKI
Biało-Zieloni z całą pewnością nie muszą obawiać się, że w nadchodzącym sezonie w ich składzie zabraknie zdolnego i utalentowanego bramkarza. Teraz jest ich dwóch - młodych, żądnych sukcesów zawodników, którzy będą między sobą rywalizować.
Mistrzostwa Świata U-20, Kanada 2007
MARIUSZ KORDEK
"Moim nieszczęściem jako trenera U-20 jest to, że nie startujemy w tej imprezie z silnym zespołem. Rocznik 1987 to jednak słaby rocznik. Z tego rocznika jedynie dwóch piłkarzy gra w I lidze, a w II lidze żaden z nich nie jest podstawowym zawodnikiem" - tak w grudniu zapowiadał start w Mistrzostwa Świata do lat 20 trener Michał Globisz na łamach lechia.gda.pl.
NOWOŚĆ: Artur Andruszczak dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK, KAROL SZELOŻYŃSKI
Artur Andruszczak to jeden z nowych zawodników, którzy zostali sprowadzeni do Gdańska. We Wronkach wysłannicy naszego serwisu rozmawiali z popularnym "Andrutem" o tym, dlaczego przyszedł do Lechii, o jego najmocniejszych stronach piłkarskich oraz o tym, jakie sam piłkarz wyznaczył sobie cele na najbliższy sezon.
Mistrzostwa Świata U-20
MARIUSZ KORDEK
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045