Gdańsk: niedziela, 5 grudnia 2021
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 113 (25/2007)

17 lipca 2007

Ruchy transferowe na drugim froncie
MATEUSZ JASZTAL
II liga w sezonie 2007/08 zapowiada się bardzo ciekawie. Radosław Majdan, Marcin Chmiest, Radosław Gilewicz i Piotr Bania... To najbardziej znane nowe nazwiska, jakie w przyszłym sezonie zaprezentują się na zapleczu ekstraklasy.
Kariera Bąka kontra kariera Kapsy
OSKAR STANISZEWSKI
Biało-Zieloni z całą pewnością nie muszą obawiać się, że w nadchodzącym sezonie w ich składzie zabraknie zdolnego i utalentowanego bramkarza. Teraz jest ich dwóch - młodych, żądnych sukcesów zawodników, którzy będą między sobą rywalizować.
Mistrzostwa Świata U-20, Kanada 2007
MARIUSZ KORDEK
"Moim nieszczęściem jako trenera U-20 jest to, że nie startujemy w tej imprezie z silnym zespołem. Rocznik 1987 to jednak słaby rocznik. Z tego rocznika jedynie dwóch piłkarzy gra w I lidze, a w II lidze żaden z nich nie jest podstawowym zawodnikiem" - tak w grudniu zapowiadał start w Mistrzostwa Świata do lat 20 trener Michał Globisz na łamach lechia.gda.pl.
NOWOŚĆ: Artur Andruszczak dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK, KAROL SZELOŻYŃSKI
Artur Andruszczak to jeden z nowych zawodników, którzy zostali sprowadzeni do Gdańska. We Wronkach wysłannicy naszego serwisu rozmawiali z popularnym "Andrutem" o tym, dlaczego przyszedł do Lechii, o jego najmocniejszych stronach piłkarskich oraz o tym, jakie sam piłkarz wyznaczył sobie cele na najbliższy sezon.
Mistrzostwa Świata U-20
MARIUSZ KORDEK
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020