Gdańsk: piątek, 19 lipca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 114 (26/2007)

24 lipca 2007

"Kiero" i "Maser" relacjonują obóz we Wronkach
KAROL SZELOŻYŃSKI, PD
"Żadnych ciekawostek, tu się nic nie dzieje. Standardowy obóz. Miejscowi nie przyszli, nie nabili nas" - niechętnie zaczął opowiadać o zgrupowaniu Biało-Zielonych kierownik drużyny, Piotr Żuk. Postaraliśmy się jednak wyciągnąć kilka ciekawostek z pobytu gdańskiej drużyny we Wronkach. Pomógł nam w tym również masażysta ekipy - Paweł Gołaszewski.
Piłkarze i lechia.gda.pl o obozie we Wronkach
PAWEŁ DOCZYK, KS
Piłkarze Lechii Gdańsk kończą właśnie okres przygotowawczy do sezonu. Zawodnicy z Gdańska wyjechali na dwa obozy: do Solca Kujawskiego oraz Wronek. Właśnie we Wronkach spędzili dziesięć dni, gdzie ciężko trenowali oraz rozegrali ostatnie sparingi przed ligą. W małej miejscowości pod Poznaniem przez cztery dni przebywali wysłannicy serwisu lechia.gda.pl.
Zawirowań w polskiej piłce ciąg dalszy
MATEUSZ JASZTAL
Piłkarskie rozgrywki w Polsce jeszcze sie nie rozpoczęły, jednak na polskiej scenie futbolowej sporo się dzieje. Zamieszanie jest na tyle spore, że całkiem prawdopodobne wydaje się być opóźnienie rozpoczęcia rozgrywek.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Niedawno minął dzień, w trakcie którego zawarto rekordową ilość związków małżeńskich. Była to sobota - 07.07.07. Magia potrojonej szczęśliwej, jak obiegowo zwykło się sądzić, siódemki sprawiła, iż wiele par już od dawna czekało na ten dzień.
Sparing: Lechia 2-1 Warta
KAROL SZELOŻYŃSKI
Sparing: Lechia 1-1 Dyskobolia (U-22)
KAROL SZELOŻYŃSKI
Wieczorny trening we Wronkach
KAROL SZELOŻYŃSKI
Poranny trening we Wronkach
KAROL SZELOŻYŃSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047