Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 115 (27/2007)

31 lipca 2007

Błażej Jenek dla lechia.gda.pl
MARIUSZ KORDEK
"Ze sponsorami jest podobnie jak z zawodnikami. Optymalnie by było, jakby byli z Gdańska bądź z regionu. Aspiracje klubu nie sięgają tylko awansu do ekstraklasy, ale także z czasem odegrania w niej czołowej roli" - mówi Błażej Jenek w rozmowie z lechia.gda.pl o rozpoczętym nowym sezonie.
Tomasz Kafarski dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Sezon ligowy dla Lechii zacznie się w najbliższy weekend meczem wyjazdowym z Turem Turek. Przed pierwszym spotkaniem Biało-Zielonych w nadchodzącym sezonie, porozmawialiśmy z II trenerem Biało-Zielonych - Tomaszem Kafarskim.
Faworyci do awansu
OSKAR STANISZEWSKI
Nie oczekując cudów takich jak w minionym sezonie, w tym można spodziewać się awansu do ekstraklasy zespółów, które zajmą dwa pierwsze miejsca oraz trzeciego, który rozegra baraż z 14. w tabeli I-ligowcem. Który z zespołów ma jednak największe szanse na awans i który nie ukrywa, że chciałby go osiągnąć?
Podsumowanie 1. kolejki II ligi
OSKAR STANISZEWSKI
Po blisko dwumiesięcznej przerwie, na II-ligowe boiska powróciła spotkania o mistrzostwo zaplecza ekstraklasy. Kto w tym sezonie awansuje? Kto okaże się najlepszym beniaminkiem? Kto z kolei stanie się największym odkryciem sezonu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań nikt jeszcze nie zna, teraz jednak przedstawiamy czytelnikom podsumowanie 1. kolejki sezonu 2007/2008.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.068