Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 116 (28/2007)

7 sierpnia 2007

Porażka 0-2 z Turem, czyli staczania ciąg dalszy
KAROL SZELOŻYŃSKI
Gra Lechii sięgnęła dna. Nie było to uderzenie z hukiem, bo spadek trwał długo, przez co nie był tak bolesny i niespodziewany. Biało-Zieloni skompromitowali się po raz drugi z rzędu (ostatnio w meczu ze Stalą St. Wola). Co gorsza, dokonali tego na oczach około 300 kibiców, którzy przyjechali do Turka z nadzieją na pewne zwycięstwo i powrót w radosnych nastrojach. Bo jeśli nie z Turem, to z kim?
IV liga: Remis z Czarnymi Pruszcz Gdański
PAWEŁ DOCZYK
W ten weekend wystartowały rozgrywki IV ligi, w której grają rezerwy gdańskiej Lechii . W swoim pierwszym meczu Biało-Zieloni zremisowali na własnym boisku z drużyną Czarnych Pruszcz Gdański 1:1. Spotkanie to było rozgrywane na boisku z sztuczną nawierzchnią przy ul. Traugutta 29. W roli trenera gdańszczan debiutował Robert Jędrzejczak.
Głosem spikera: sami pokrzywdzeni
MARCIN GAŁEK
Niespełna rok temu pisałem o tym, jak korupcja wypacza sens rywalizacji ligowych piłkarzy. Nadzieje, że sprawy będą szły w dobrym kierunku, tj. o wynikach decydować będą przejrzyste zasady gry, a nie często absurdalne ustalenia decydentów, można uznać za pobożne życzenia.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.096