Gdańsk: piątek, 21 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 118 (30/2007)

21 sierpnia 2007

Andrzej Rybski dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, PAWEŁ DOCZYK
"Jest dużo nowych zawodników, w tym ja, i zespół się w jakiś sposób dociera. Jest to normalne. Teraz kibice mogą być niezadowoleni z wyników, ale w każdej chwili może nadejść jakaś seria i wszystko się odwróci. Rezultaty w II lidze są naprawdę bardzo otwarte. To nie jest prosta sprawa - wygrywać wszystko i satysfakcjonować kibiców w stu procentach" - mówi dla lechia.gda.pl 22-letni Andrzej Rybski.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Ten tytuł to nie pomyłka! W środę Biało-Zieloni zagrają w stolicy przeciwko Polonii. Pośród ich rywali będą trzy postacie, które w przeszłości związane były z Lechią. Mało tego, każdy z nich był swego czasu kluczową postacią naszego klubu. Dziś cała trójka reprezentuje barwy "Czarnych koszul". Co ciekawe, każda z tych osób pracuje w tym klubie w innym charakterze.
Wychowankowie Lechii a seniorzy
MARIUSZ KORDEK
Bąk - Pęczak, Wołąkiewicz, Manuszewski, Rafalski - Andruszczak, Miklosik, Kasperkiewicz, Rybski, Rogalski - Cetnarowicz. W takim składzie wybiegła Lechia w sobotę. Jedenastka taka jak wiele innych. Można powiedzieć, że brakuje w niej gwiazd. To fakt. Ale brutalna prawda jest taka, że nie ma w niej wychowanka.
OSP Lechia Gdańsk - U-13
MARIUSZ HUBA, DOMINIK CZAJKA
Lechia 2-2 GKS Jatrzębie
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038