Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 119 (31/2007)

28 sierpnia 2007

Dwie porażki z rzędu
OSKAR STANISZEWSKI
Po porażce 1:3 Biało-Zielonych z Polonią w Warszawie atmosfera w klubie zagęściła się. Presja wyników ciążyła na zespole seniorów od samego początku sezonu, kiedy w 1. kolejce ulegli Turowi 0:2. Kolejna porażka, tym razem z Odrą Opole na własnym boisku była przełomowa. W Lechii rozpoczęto poszukiwania nowej, odpowiedniej osoby na stanowisko I trenera zespołu.
"Dookoła meczu" z Arturem Andruszczakiem
KAROL SZELOŻYŃSKI
"Najważniejsze to szybko strzelić bramkę, a później będzie już łatwiej" - mówił przed meczem z Odrą Opole Artur Andruszczak. "Gra toczyła się 90 minut na połowie przeciwnika, ale czasem piłka nie chce wpaść do siatki" - tłumaczył porażkę 1-2 dzień po rozegraniu spotkania.
II liga: Remis w Pruszkowie
PAWEŁ DOCZYK
Za nami 7. kolejka II ligi. Niestety weekend ten nie był szczęśliwy dla fanów Lechii. Biało-Zieloni przegrali swój kolejny mecz. Tym razem na własnym boisku ulegli Odrze Opole 1:2. Dzień po porażce, decyzją zarządu zdymisjonowany został dotychczasowy I trener zespołu, Tomasz Borkowski. Liderem nadal jest rewelacyjny beniaminek, Znicz Pruszków.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019