Gdańsk: niedziela, 18 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 121 (33/2007)

11 września 2007

Po meczu Lechia - ŁKS Łomża
OSKAR STANISZEWSKI
Po zwycięskich meczach w Pucharze Polski z Jarotą Jarocin oraz ligowym z Motorem w Lublinie przyszedł czas na ŁKS Łomża. Klub, który na pewno potrafi grać w piłkę, o czym przekona się w tym sezonie jeszcze nie jeden zespół. Niedzielny mecz był także debiutem nowego szkoleniowca Biało-Zielonych, Dariusza Kubickiego.
Trenerskie debiuty ostatnich lat
DOMINIK SOŁTYSIAK
Debiutujący w ubiegłą sobotę meczem z ŁKS Łomża Dariusz Kubicki jest piątym na przełomie ostatnich siedmiu lat trenerem Biało-Zielonych. W tym okresie tylko jeden szkoleniowiec gdańskiego klubu zdołał utrzymać swoją posadę przez okres dłuższy niż dwa lata.
Podsumowanie 9. kolejki II ligi
MATEUSZ JASZTAL
Za nami 9. kolejka drugiej liga, która wyjątkowo obfitowała w bramki. Aż sześć goli padło w Poznaniu, pięć w Łowiczu i po cztery we Wrocławiu i Katowicach. A to wszystko na oczach ok. 23 500 widzów.
IV liga: Rezerwy gromią Arkę w Gdyni
PAWEŁ DOCZYK
"Drużyna Arki nie miała w tym meczu nic do powiedzenia, zdominowaliśmy przeciwnika na całym boisku, ale nie zgodzę się z opinią, że był to łatwy mecz. Trzeba wylać mnóstwo potu, żeby w meczu derbowym na poziomie seniorskim wygrać 5:0" - powiedział dla naszego serwisu trener rezerw, Robert Jędrzejczak.
Łomża pokonana
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059