Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 122 (34/2007)

18 września 2007

Seria trwa: Lechia-Warta 3:1
MATEUSZ JASZTAL
9:2 - tak wygląda bilans bramkowy Biało-Zielonych z czterech ostatnich meczów, dodajmy zwycięskich. Dorobek z pozoru imponujący, jednak wywalczony w meczach z rywalami, z którymi drużynie takiej jak Lechia, punktów, a nawet bramek tracić nie wypada.
Spowiedź Tomasza Borkowskiego
KAROL SZELOŻYŃSKI, OSKAR STANISZEWSKI
- Nie mam zahamowań, żeby powiedzieć, co mnie spotkało. Przykład: MOSiR-owski pokój, gdzie odbywają się różnego rodzaju rozmowy, "ekipa z pierwszego piętra", bo tak ją nazywałem. Można być zaszokowanym wchodząc do klubu i słysząc z góry głosy typu: "oby przegrali pierwsze cztery mecze, to wtedy się wyp... kut... Borkowskiego" - mówi dla lechia.gda.pl Tomasz Borkowski, zwolniony trener Lechii.
O rezerwach słów kilka
PAWEŁ DOCZYK
Bardzo dobrze w rozgrywkach IV ligi radzi sobie drużyna rezerw Lechii Gdańsk. Podopieczni trenera Roberta Jędrzejczaka w 7 meczach bieżącego sezonu odnieśli pięć zwycięstw, zanotowali jeden remis oraz ponieśli jedną porażkę. Oby do końca sezonu młodzi zawodnicy Lechii radzili sobie równie dobrze.
Okiem trenera rezerw
PAWEŁ DOCZYK
"Oczywiście jakieś tam obawy związane z grą tych zawodników IV lidze były, ale to słuszna droga, bo ich przypadku to było jedyne racjonalne rozwiązanie" - powiedział dla naszego serwisu trener rezerw, Robert Jędrzejczak, który podsumowuje dotychczasowe występy swojego zespołu.
Marek Szutowicz dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Dobrze w rozgrywkach Pomorskiej Ligi Juniorów Starszych radzi sobie pierwszy zespół Lechii Gdańsk. Prowadzona przez trenera Marka Szutowicza drużyna zajmuje w tabeli drugie miejsce. W wywiadzie dla naszego serwisu były piłkarz, a obecnie trener drużyn młodzieżowych Lechii, opowie nam o przygotowaniach do sezonu, a także o tym, jakie cele postawiły władze klubu przed jego drużyną.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035