Gdańsk: niedziela, 7 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 123 (35/2007)

25 września 2007

Po zwycięstwie na północy i remisie na południu
MATEUSZ JASZTAL
Lechia systematycznie pnie się w górę tabeli. W ostatniej kolejce nie dała najmniejszych szans gościom z Łowicza, aplikując im cztery bramki i kontynuując passą meczów bez porażki, która wzrosła do pięciu spotkań.
Puchar Polski: Paweł Pęczak o swoim byłym klubie
KAROL SZELOŻYŃSKI
"To dla mnie nowa i do tego nieprzyjemna sytuacja. Na pewno się do niej nie przyzwyczaję, bo jestem zbyt charakternym człowiekiem, żeby zadowolić się ławką rezerwowych w Lechii Gdańsk" - mówi przed hitowym spotkaniem Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze były piłkarz tego zespołu, Paweł Pęczak, który po przyjściu Dariusza Kubickiego do Lechii, stracił miejsce w wyjściowym składzie.
Popielarz odpowiada Borkowskiemu
MARIUSZ POPIELARZ*
Są ludzie potrafiący odważnie i rzetelnie ocenić swoje słabości, są też tchórze - ludzie małego formatu, dla których najważniejszy jest czas teraźniejszy, ludzie uciekający od odpowiedzialności, w przypadku zagrożeń szukający win wokół siebie, byle nie spojrzeć w lustro i dokonać uczciwej samooceny.
II liga: Podsumowanie 12. kolejki
PAWEŁ DOCZYK
Za nami 12. kolejka II ligi. Lechia pokonała w Gdańsku Pelikana Łowicz 4:0, a bramki dla Biało-Zielonych strzelali Andrzej Rybski i Piotr Cetnarowicz. Do sporej sensacji doszło w Gliwicach, gdzie tamtejszy Piast pokonał faworyzowaną Arkę Gdynia 3:1, dzięki czemu gospodarze zostali liderem. Dodajmy - liderem, który z Lechią przegrał trzy ostatnie mecze. Drugi jest Znicz, a trzecia Wisła.
Bliżej czołówki
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018