Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 124 (36/2007)

2 października 2007

Piłkarze o meczu z Kmitą Zabierzów
PAWEŁ DOCZYK
W sobotę podopieczni trenera Dariusza Kubickiego pokonali na wyjeździe Kmitę Zabierzów 3:2. Decydującą o zwycięstwie bramkę strzelił Piotr Wiśniewski. W zespole gospodarzy dobry mecz rozegrał były lechista, Grzegorz Król, który strzelił gola dla Kmity.
Piotr Wiśniewski dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI
"Piłka nożna jest grą nieobliczalną - możemy stracić punkty, a możemy wszystko wygrać. Dlatego nie będę się bawił w jakiegoś proroka. Na pewno żadnego rywala się nie przestraszymy" - mówi przed serią meczów z GKS-em, Arką i Zniczem napastnik Lechii, Piotr Wiśniewski, który w ostatniej kolejce strzelił w końcu upragnionego gola i zakończył trwająca przeszło pół tysiąca minut passę.
Przed meczem Lechia - Arka
JANUSZ CHARCZUK, KOM
Przy okazji zbliżających sie derbów Trójmiasta pomiędzy Lechią i Arką nasuwają mi sie skojarzenia tych derbów sprzed czterdziestu paru lat, a może nie tyle same derby, ale bardziej dlaczego i jak do nich doszło.
Podsumowanie 13. kolejki drugiej ligi
MATEUSZ JASZTAL
Po trzynastu kolejkach drugiej ligi liderem jest Piast Gliwice. Najciekawsze spotkanie ostatniej serii meczów zostało rozegrane we Wrocławiu, gdzie tamtejszy Śląsk podejmował warszawską Polonię. Lechia rozegrała dramatyczny bój w Zabierzowie.
Podsumowanie zespołów po 13 kolejkach II ligi
OSKAR STANISZEWSKI
W miniony weekend odbyła się 13. z 34 kolejek w rozgrywkach zaplecza ekstraklasy, czyli już ponad 1/3 sezonu za nami. Przedstawiamy klasyfikację siedmiu najlepiej spisujących się zespołów w sezonie 2007/2008.
To była LECHIA
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037