Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 126 (38/2007)

16 października 2007

Po meczach z Arką i Zniczem
OSKAR STANISZEWSKI
Kolejne dwa mecze bez porażki może dopisać do swojego konta trener Lechii, Dariusz Kubicki. Biało-Zieloni mogą dopisać sobie zaś cztery kolejne "oczka", które po remisie z Arką i wyjazdowym zwycięstwie nad Zniczem, dały gdańszczanom 4. miejsce w tabeli i zaledwie jeden punkt straty do lidera, który przy Traugutta zagości już w piątek, dzięki czemu pojawi się okazja na jego wyprzedzenie.
Podsumowanie 15. kolejki drugiej ligi
MATEUSZ JASZTAL
Wydarzeniem 15. kolejki drugiej ligi był z pewnością mecz we Wrocławiu, gdzie doszło do niecodziennego wydarzenia. Oprócz tego gdańska Lechia awansowała na czwarte miejsce w tabeli, a Pozycję lidera stracił Piast Gliwice na rzecz Śląska Wrocław.
IV liga: Porażka z Bałtykiem Gdynia
PAWEŁ DOCZYK
W niedzielę piłkarze IV-ligowych rezerw Lechii przegrali mecz derbowy z Bałtykiem Gdynia na własnym stadionie 1:3. Była to druga porażka z rzędu Biało-Zielonych w tym sezonie. Strata punktów spowodowała, że Biało-Zieloni spadli na 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów, tyle samo, co drugi w tabeli Bałtyk Gdynia i trzecia Bytovia Bytów. Nowym liderem IV ligi jest Orkan Rumia.
Derby po raz pierwszy
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044