Gdańsk: sobota, 25 maja 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 127 (39/2007)

23 października 2007

Relacja z meczu Lechia - Śląsk
OSKAR STANISZEWSKI
Biało-Zieloni wychodząc na murawę, na której mieli rozegrać za chwilę mecz ze Śląskiem, zdawali sobie sprawę z faktu, iż odnosząc zwycięstwo, awansują na pierwszą pozycję w tabeli zaplecza ekstraklasy. Jak się okazało po blisko dwóch godzinach, udało im się...
Hubert Wołąkiewicz dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Hubert Wołąkiewicz, 22-letni środkowy obrońca Lechii, odkąd przyszedł do Gdańska prezentuje bardzo wysoką formę, czym z miejsca zdobył zaufanie kibiców. W wywiadzie dla naszego serwisu wychowanek Amiki Wronki opowiada m.in. dlaczego wybrał propozycję gdańskiego klubu, jak wspomina współpracę z Tomaszem Borkowskim, a także, jakie są jego zainteresowania poza futbolem.
Sukces ma wielu ojców
MARIUSZ KORDEK
16 lat minęło odkąd lechiści liderowali w II ligowej tabeli. Od tamtego momentu wszystko szło w dół po równi pochyłej. Aż sięgnęło dna. Lechia w tym czasie mogła sobie jedynie pozwolić na liderowanie od VI po III ligę. Obecny sezon nie zaczął się najlepiej: kilka porażek, zmiana trenera. Jednak ten bodziec zadziałałał skutecznie.
Nareszcie po wyborach
MICHAŁ JERZYK
Donald Tusk uzyskał najlepszy wynik w najnowszej historii polskich wyborów parlamentarnych. W okręgu warszawskim zebrał aż 534 tys. 241 głosów. Wracamy jednak do lat siedemdziesiątych, w których najpoważniejszy aktualnie kandydat na nowego premiera był szefem Klubu Kibica Lechii.
Borkowski ogniwem, które nie funkcjonowało
DOMINIK SOŁTYSIAK
Zaledwie dziewięć rozegranych spotkań ligowych potrzebował nowy trener Lechii Gdańsk, Dariusz Kubicki, aby z zupełnie rozbitego i grającego bezbarwny futbol zespołu stworzyć ekipę walczącą o najwyższe laury w drugiej lidze.
Lechia liderem
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030