Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 128 (40/2007)

30 października 2007

Po historycznym remisie ze Stalą
KAROL SZELOŻYŃSKI
Lechia wyjechała na sobotni mecz już w czwartek rano, ale nie pomogło jej to w odniesieniu zwycięstwa na niewygodnym dla gdańszczan terenie w Stalowej Woli. Dotychczasowy lider wrócił do domu z jednym punktem, podobnie jak kilka tygodni wcześniej po wyjazdowym remisie z Podbeskidziem Bielsko-Biała, gdzie jednak Biało-Zieloni zameldowali się na miejscu tylko jeden, a nie dwa dni przed meczem.
Mateusz Bąk dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Jeden z najlepszych i najbardziej lubianych zawodników Lechii Gdańsk - Mateusz Bąk, podczas gdy jego koledzy grają w piłkę, przechodzi w Szczecinie rehabilitację pod okiem mgr Zbigniewa Pawłowskiego. W wywiadzie dla naszego serwisu Mateusz opowie nam m.in. jak wygląda oraz jak przebiega jego rehabilitacja, a także kiedy wróci na boisko.
Przed meczem Arka - Lechia
OSKAR STANISZEWSKI
Już w najbliższą niedzielę doczekamy się rewanżowego meczu derbowego pomiędzy Arką Gdynia a Lechią Gdańsk. Przypomnijmy, że niespełna miesiąc temu, przy Traugutta padł bezbrakowy remis. Jeśli któryś z zespołów sięgnie po komplet punktów, przynajmniej do przyszłego sezonu, będzie "najlepszy" na Pomorzu, a także będzie miał ogromne szanse na objęcie prowadzenia w II-ligowej tabeli.
Liga Red Box w Gdańsku
MICHAŁ KORNIAHO
Takiego piłkarskiego przedsięwzięcia w Trójmieście jeszcze nie było. Na nowopowstałym boisku ze sztuczną murawą, znajdującym się za trybuną krytą stadionu Lechii, od kilku tygodni odbywa się liga piłkarska "szóstek" organizowana przez firmę Red Box.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033