Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 129 (41/2007)

6 listopada 2007

Derby, derby i po derbach
MICHAŁ KORNIAHO
Nie tak wyobrażali sobie rewanżowy mecz trójmiejskich derby kibice gdańskiej Lechii. O porażce Biało-Zielonych zadecydował ułamek sekundy, w którym decyzję o wyjściu poza pole karne do piłki wykopniętej przez Andrzeja Bledzewskiego podjął bramkarz gości, Paweł Kapsa. Lechia grając przez całą drugą połowę w dziesięciu, z juniorem Łukaszem Kubińskim w bramce, walczyła o przetrwanie. Nieskutecznie.
Marketing i public relations w Lechii
MARIUSZ KORDEK
"Marzę o tym, aby w przyszłości Lechia miała kibiców nie tylko w Gdańsku, we Wrocławiu, Krakowie oraz kilku innych polskich miastach. Ale by ci kibice byli także poza granicami naszego kraju i nie mówię tu o emigracji. To jest nasz cel" - zapowiada Błażej Słowikowski, specjalista ds. marketingu, od lipca pracujący dla Lechii, w rozmowie z lechia.gda.pl.
Podsumowanie 18. kolejki rozgrywek II ligi
MATEUSZ JASZTAL
W obecnym sezonie rozgrywki drugiej ligi są bardzo wyrównane i nieprzewidywalne. Układ w tabeli zmienia się praktycznie z meczu na mecz. Nie inaczej było podczas 18. kolejki, po której bliski kontakt z czołówka straciły Wisła Płock i Polonia Warszawa, na czwartą pozycję spadła Lechia, zaś w górę przesunęły się drużyny Śląska Wrocław i gdyńskiej Arki.
Przegraliśmy z Arką, ale...
DOMINIK SOŁTYSIAK
Seria trzynastu spotkań Lechii bez porażki została zakończona. Strzał Grzegorza Nicińskiego w 79 minucie derbowego spotkania rozwiał nadzieje gdańskich kibiców na wywiezienie punktu ze stadionu przy ul. Olimpijskiej.
Lechia przegrywa w Gdyni
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032