Gdańsk: sobota, 22 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 13 (13/2005)

28 czerwca 2005

Lechia szykuje się na zakupy
MICHAŁ KORNIAHO
Nadszedł już czas, by dokonać pierwszego podsumowania działań na froncie transferowym. Niestety miesiąc po uzyskaniu awansu na zaplecze ekstraklasy Lechia pod względem dokonanych zakupów wypada jak na razie dość blado. Wszystko wskazuje jednak na to, że kilku nowych lechistów poznamy w ciągu najbliższych dni.
Był sobie benefis Bogusława Kaczmarka...
MICHAŁ JERZYK
Co by nie mówić - działo się. Już dawno obiekt Lechii nie gościł tylu znanych osobistości. Piłkarzy, trenerów, działaczy, ludzi mediów, nawet aktorów. Wszyscy zmuszeni byli rozdać tysiące autografów, a najwięcej - Jerzy Dudek. Wszyscy przyjechali głównie dla jednego człowieka - obchodzącego 25-lecie pracy trenerskiej Bogusława Kaczmarka.
Rozmowa z Michałem Macurem, popularnym Matadem
MICHAŁ KORNIAHO
"Naszym atutem jest to, że działamy dla dobra klubu, a nie dla własnego zysku, że koncepcja jest przemyślana przez ludzi, którzy stąd pochodzą i związani są z Lechia od najmłodszych lat" - mówi jeden z założycieli Stowarzyszenia BKS Lechia, Michał Macur.
Juniorzy rozgromieni przez Polonię Warszawa
MICHAŁ JERZYK
Wystarczyło pół godziny pierwszego meczu z Polonią Warszawa, żeby brutalnie sprowadzić na ziemię już dłuższy czas niepokojących formą lechistów. Po klęsce w stolicy, biało-zieloni odratowali resztki reputacji w rewanżu, ale słabość pomorskich rozgrywek znów została bezlitośnie obnażona. Gromy posypały się głównie na trenera Kaczorka.
Benefis Bogusława Kaczmarka
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029