Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 13 (13/2005)

28 czerwca 2005

Lechia szykuje się na zakupy
MICHAŁ KORNIAHO
Nadszedł już czas, by dokonać pierwszego podsumowania działań na froncie transferowym. Niestety miesiąc po uzyskaniu awansu na zaplecze ekstraklasy Lechia pod względem dokonanych zakupów wypada jak na razie dość blado. Wszystko wskazuje jednak na to, że kilku nowych lechistów poznamy w ciągu najbliższych dni.
Był sobie benefis Bogusława Kaczmarka...
MICHAŁ JERZYK
Co by nie mówić - działo się. Już dawno obiekt Lechii nie gościł tylu znanych osobistości. Piłkarzy, trenerów, działaczy, ludzi mediów, nawet aktorów. Wszyscy zmuszeni byli rozdać tysiące autografów, a najwięcej - Jerzy Dudek. Wszyscy przyjechali głównie dla jednego człowieka - obchodzącego 25-lecie pracy trenerskiej Bogusława Kaczmarka.
Rozmowa z Michałem Macurem, popularnym Matadem
MICHAŁ KORNIAHO
"Naszym atutem jest to, że działamy dla dobra klubu, a nie dla własnego zysku, że koncepcja jest przemyślana przez ludzi, którzy stąd pochodzą i związani są z Lechia od najmłodszych lat" - mówi jeden z założycieli Stowarzyszenia BKS Lechia, Michał Macur.
Juniorzy rozgromieni przez Polonię Warszawa
MICHAŁ JERZYK
Wystarczyło pół godziny pierwszego meczu z Polonią Warszawa, żeby brutalnie sprowadzić na ziemię już dłuższy czas niepokojących formą lechistów. Po klęsce w stolicy, biało-zieloni odratowali resztki reputacji w rewanżu, ale słabość pomorskich rozgrywek znów została bezlitośnie obnażona. Gromy posypały się głównie na trenera Kaczorka.
Benefis Bogusława Kaczmarka
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045