Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 130 (42/2007)

13 listopada 2007

Leszek Paszkowski dla lechia.gda.pl
MICHAŁ KORNIAHO
Od kilkunastu dobrych miesięcy widać, że stadion przy ul. Traugutta to już nie popadający w ruinę zabytek. Tereny, na których od lat trenują i grają zespoły Lechii, wreszcie zaczęły odżywać. Może nie w takim tempie, jak chcieliby tego kibice, ale jednak. O prowadzonych tam inwestycjach i trudnościach w ich realizacji rozmawiamy z dyrektorem jego zarządcy, gdańskiego MOSiR, Leszkiem Paszkowskim.
Lechia czy Wisła w łaskach koncernu
MARIUSZ KORDEK
Przed nami ostatni akord tegorocznych atrakcji piłkarskich. Lechia w spotkaniu 1/8 Pucharu Polski zmierzy się w niedzielę z Wisłą Płock. Jedna z drużyn uzupełni stawkę 7 zespołów, które już uzyskały promocję do ćwierćfinałów. Jest jeszcze dodatkowy smaczek tego meczu zwany Orlenem.
Serhij Woronin dla lechia.gda.pl
OSKAR STANISZEWSKI, MATEUSZ JASZTAL
"Wszystkie moje najlepsze wspomnienia pochodzą z Ukrainy. Pochodzę stamtąd, mam tam rodzinę, grono przyjaciół. Kijów jest wspaniałym, pięknym miastem. Przeżyłem tam wiele wspaniałych chwil. Wiadomo, tęskni się za domem, jednak takie jest życie piłkarza. Tak się złożyło, że teraz przebywam w Polsce" - mówi w rozmowie z lechia.gda.pl 20-letni ukraiński obrońca Lechii, Serhij Woronin:
Podsumowanie rundy: Lechia III Gdańsk
PAWEŁ DOCZYK
A-klasa, w której występuje zespół Lechii III Gdańsk, zakończyła rundę jesienną. Po pierwszej części rozgrywek gdańszczanie zajmują w tabeli dopiero czwarte miejsce, co na pewno nie zadowala kibiców i trenerów Biało-Zielonych. Szkoleniowcem zespołu jest Robert Jędrzejczak, który zastąpił na stanowisku Krzysztofa Chmurę.
Lechia-Tur 2:0
MARIUSZ HUBA / PIOTR MATUSEWICZ
Serhij Woronin
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065