Gdańsk: niedziela, 5 grudnia 2021
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 131 (43/2007)

20 listopada 2007

Lechia 5-1 Wisła: ostatni akt bitwy o sponsora?
KAROL SZELOŻYŃSKI
Lechia rozbiła Wisłę Płock, a trener gości przyznał, że Biało-Zieloni byli o trzy klasy lepsi. Gdańszczanie wygrali drugą "bitwę o Orlen" i można przypuszczać, że do trzeciej nie będzie musiało dojść. Jeśli stanie się inaczej, będzie można chyba uznać, że władze koncernu paliwowego w ogóle nie interesują się, w co pakują swoje pieniądze.
Robert Sierpiński dla lechia.gda.pl
MICHAŁ KORNIAHO
Jest wiernym kibicem Lechii Gdańsk. Jej barwy sam reprezentował będąc przez kilka dobrych lat jej piłkarzem. W Lechii zakończył też swą przygodę z czynnym uprawianiem futbolu. Dziś głównymi atrybutami jego pracy są... fura i komóra. Tylko skóry nie nosi, lecz marynarkę, bo na co dzień musi wyglądać reprezentatywnie. Od prawie 10 miesięcy zajmuje się skautingiem w Lechii. To Robert Sierpiński.
Trener rezerw Lechii - Robert Jędrzejczak:
PAWEŁ DOCZYK
"Początek sezonu był bardzo udany, przez kilkanaście kolejek byliśmy liderami. Zawodnicy grali z dużym entuzjazmem i zapałem, chęcią pokazania się. Niestety w którymś momencie przyszła słabsza dyspozycja, co miało odzwierciedlenie w wynikach. Zresztą widać po tych chłopakach, że są zmęczeni rozgrywkami" - powiedział dla lechia.gda.pl trener rezerw, Robert Jędrzejczak.
Słów kilka o rezerwach
PAWEŁ DOCZYK
W miniony weekend zakończyły się rozgrywki IV ligi, w której gra drużyna rezerw gdańskiej Lechii. Po pierwszej rundzie zawodnicy Roberta Jędrzejczaka zajmują 6. miejsce w tabeli, co na pewno nie jest wynikiem, który zadowala trenera i kibiców Biało-Zielonych.
Lechia-Wisła 5:1
PIOTR MATUSEWICZ / MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030