Gdańsk: wtorek, 27 lutego 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 133 (45/2007)

4 grudnia 2007

Wychowankowie Lechii o swych odejściach
MICHAŁ KORNIAHO
Jeszcze rok temu ciężko było sobie wyobrazić zespół Lechii bez choćby kilku wychowanków w pierwszym składzie. Z kolei w ciągu ostatnich miesięcy trudno było doszukać się w nim choćby jednego piłkarza wywodzącego się z gdańskiego klubu. Czy czasy, kiedy o sile Biało-Zielonych stanowili ich wychowankowie, minęły już bezpowrotnie?
Robert Hirsz - czy jego talent kiedyś eksploduje?
KAROL SZELOŻYŃSKI
"To talent na miarę I ligi lub nawet większy" - mówi menedżer Roberta Hirsza, Bartosz Olędzki. "Robertowi nie brakuje niczego by grać w II lidze" - dodaje Dariusz Kubicki, trener Lechii. "Nie gram, bo trener mnie chwali, a potem i tak stawia na swoich" - twierdzi z kolei sam zainteresowany. Czy talent jednego z ostatnich wychowanków będących w seniorskiej kadrze Biało-Zielonych kiedyś eksploduje?
Greengosi rosną w siłę
ADRIAN KAŹMIERCZAK
Dla kibiców Lechii mecze z udziałem ich ulubieńców, to nie tylko to, co dzieje się na boisku. To nie tylko 22 zawodników, z których bramki mają strzelać ci w biało-zielonych trykotach. To także święto, które odbywa się podczas każdego meczu na trybunach stadionu przy Traugutta.
Urlopy lechistów
MATEUSZ JASZTAL
Sezon dla drugoligowców już się zakończył. Przed kibicami długi okres oczekiwania na wznowienie rozgrywek, zaś przed piłkarzami kilka tygodni urlopu i oddechu od treningów. Jak zawodnicy Biało-Zielonych odreagowują trudy minionej rundy? Odpowiedź w niniejszym tekście.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029