Gdańsk: niedziela, 18 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 134 (46/2007)

11 grudnia 2007

Radosław Michalski dla lechia.gda.pl
MICHAŁ KORNIAHO, KS
Tak utytułowanej postaci w Lechii jeszcze nie było. Trzykrotny mistrz Polski, mistrz Izraela i Cypru. Zdobył też po dwa Puchary Polski i Cypru. Jako jedyny polski piłkarz, obok Macieja Szczęsnego, wystąpił w dwóch polskich klubach (Legia i Widzew) w Lidze Mistrzów. Czy jako dyrektor sportowy poprowadzi Lechię do podobnych sukcesów? Radosław Michalski rozmawia z lechia.gda.pl.
Zimowe plany transferowe Lechii
KAROL SZELOŻYŃSKI, MIK
W porównaniu do poprzednich okresów transferowych, w obecnym wyjątkowo niewiele nazwisk kandydatów do gry w Lechii ujrzało, jak dotąd, światło dzienne. "Prowadzimy rozmowy, ale w każdym momencie wszystko może się zmienić i sprawa będzie nieaktualna. Dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość" - mówi Radosław Michalski, dyrektor sportowy Lechii, z którym rozmawiamy o planach transferowych klubu.
Przygotowania do rundy wiosennej
PAWEŁ DOCZYK
Piłkarze Lechii Gdańsk na razie mają wolne od treningów, ale już niedługo rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej II ligi. W planach Lechii są dwa obozy, w tym jeden zagraniczny. Zwłaszcza ten drugi zapowiada się ciekawie, gdyż będzie to pierwsze od lat zgrupowanie Biało-Zielonych poza granicami kraju.
Zimowe przygotowania konkurencji
OSKAR STANISZEWSKI
Śląsk Wrocław, Piast Gliwice, Arka Gdynia, a może Polonia Warszawa? Który z pozostałych rywali do upragnionego awansu będzie najgroźniejszy wiosną? Jakie wzmocnienia i przygotowania planują inni II-ligowcy?
Spełnione marzenie kibica Lechii
ARCHIWUM PAŃSTWA ZAPISEK
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065