Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 135 (47/2007)

18 grudnia 2007

Kapelan Biało-Zielonych ks. Jędrzej Orłowski
MARIUSZ KORDEK
"W szatni przed każdym meczem w Gdańsku mamy krótką modlitwę. Odbywa się ona tuż przed wyjściem na boisko. Nie może to być długa chwila, ta koncentracja musi być krótka. Modlimy się głównie o zdrowie i siły" - mówi w rozmowie z lechia.gda.pl kapelan Biało-Zielonych, ksiądz Jędrzej Orłowski.
Święta w domach lechistów
PAWEŁ DOCZYK, MIK
Boże Narodzenie to w Polsce bodaj najbardziej rodzinne święto. W tym okresie wszyscy zapominają o codziennych zmartwieniach oraz pracy i spotykają się ze swoimi najbliższymi.
Kubicki i Gładysz o niedoszłym piłkarzu Premiership
KAROL SZELOŻYŃSKI
"Jest pomnikiem tego, co najlepsze w polskiej piłce, jest najznakomitszym przykładem futbolowego geniuszu" - tak najkrócej charakteryzuje legendarnego Kazimierza Deynę, przez kibiców Legii nazywanego "Kaką", serwis deyna.info poświęcony jego pamięci. W Lechii gra dziś Damian Tofil, który przez swojego trenera - Józefa Gładysza, jest porównywany właśnie do tragicznie zmarłego reprezentanta Polski.
Lechia charytatywnie i edukacyjnie
MICHAŁ KORNIAHO
Piłka nożna kojarzy się z walką, zaciętością, rywalizacją, a czasami nawet z agresją. Działacze i kibice Lechii pokazują jednak, że istnieje również łagodna i pełna miłości strona futbolu. To działalność charytatywna i edukacyjna, w którą Biało-Zieloni angażują się od kilku dobrych lat.
Lechiści zbierali na hospicjum
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043