Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 136 (1/2008)

1 stycznia 2008

Spotkanie z Lechią: Stary i Młody Parasol
MARIUSZ KORDEK, MIK
Może nie każdy stały bywalec stadionu Traugutta ich zna, ale z pewnością słyszał o nich choć raz. Parasole - Stary i Młody, to jedni z tych kibiców, których można określić najwierniejszymi. Z Lechią - czy grającą w A-klasie, czy walczącą o awans do I ligi - są na dobre i na złe.
Przegląd najważniejszych wydarzeń roku 2007
MATEUSZ JASZTAL
Przerwa między kolejnymi rundami to czas podsumowań i rankingów. Jako, że rok 2007 powoli przechodzi do historii można pokusić się o przypomnienie najważniejszych wydarzeń mijających dwunastu miesięcy w wykonaniu Biało-Zielonych, niekoniecznie tych najlepszych.
Życzenia noworoczne lechistów
MICHAŁ KORNIAHO
Początek nowego roku to czas, kiedy każdy z nas liczy na pewien przełom w swoim życiu, na jakąś poprawę. Mamy wówczas w sercach różne życzenia, które chcielibyśmy, aby spełniły się w ciągu najbliższych 365 dni. O marzenia związane z Lechią zapytaliśmy osoby w różny sposób powiązane z gdańskim klubem.
Dominik Sobański dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Przed rozpoczęciem rundy wiosennej wydawało się, że pozycja bramkarza w gdańskim zespole jest silnie obsadzona i niepotrzebne będą żadne wzmocnienia. Trener Dariusz Kubicki postanowił jednak pozyskać jeszcze jednego golkipera. Nieoczekiwanie wybór padł na Dominika Sobańskiego, który jeszcze pół roku temu grał w gdańskiej Lechii.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034