Gdańsk: piątek, 23 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 138 (3/2008)

29 stycznia 2008

Spotkanie z Lechią: Zbyszek "Gebels" Zalewski
MARIUSZ KORDEK
"Graliśmy z chłopakami w piłkę i nagle widzę tłum ludzi, którzy idą w kierunku stadionu z biało-zielonymi flagami. Szybko schowaliśmy piłkę i pobiegliśmy na koronę stadionu. Wtedy nastąpiło takie pierwsze moje zauroczenie Lechią" - wspomina dla lechia.gda.pl Zbyszek Zalewski.
Dyrektor MOSiR-u odpowiada na krytykę boiska
KAROL SZELOŻYŃSKI
- Jak się tobie trenuje na nowym sztucznym boisku Lechii? To najwyższa jakość, 2 na 2 gwiazdki w skali UEFA - pytamy jednego z piłkarzy Biało-Zielonych. - Chyba raczej na 10 możliwych? - pada jednoznaczna odpowiedź. Nie tak dawno boisko otwarcie skrytykował na naszych łamach Robert Speichler. Do tej pory nie udało nam się trafić na piłkarza, którzy wypowiedział się o tym placu gry pozytywnie.
Herb i nazwa Lechii zastrzeżone!
MCHAŁ KORNIAHO
Działacze Lechii mocno zadbali o tożsamość klubu. 22 stycznia wystosowali oświadczenie, w którym dumnie głoszą, że klubowy herb oraz nazwa "Lechia" zostały prawnie zastrzeżone. Tłumaczą jednocześnie, że dzięki temu nie będzie już na rynku podróbek klubowych gadżetów, nie będzie fałszerzy, nie będzie pasożytów. Oby tylko nie okazało się, że nie będzie niczego... czego chciałby kibic.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Dziś będzie o wszechobecnym, ale niedocenianym elemencie meczu: MUZYCE! Jest obecna w czasie każdego spotkania Lechii. Pojawia się przed, w przerwie i po meczu. Nie może być lepszej pory na pisanie o niej, jak wciąż trwający karnawał. Zatem zapraszam na przegląd hitów, które w mojej opinii mają związek z naszym klubem. Zapraszam też do zabawy, ale o tym na końcu tekstu.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041