Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 14 (14/2005)

5 lipca 2005

Zwycięstwo Lechii 8:1 w pierwszym sparingu
MICHAŁ JERZYK
Pierwszy mecz kontrolny przed drugoligowym sezonem nie pozwolił na pełny przegląd ciągle jeszcze kompletowanej kadry Lechii. Zabrakło najbardziej oczekiwanych nabytków, mających dołączyć do drużyny dopiero w tym tygodniu. Biało-zieloni łatwo uporali się z Bytovią, a w poniedziałek wyjechali na 10-dniowy obóz do Poznania.
20. rocznica gry w Pucharze Lata
MARCIN GAŁEK
W cieniu benefisu "Boba" Karczmarka i obchodów 60-lecia klubu mija właśnie kolejny jubileusz: 20 lat od ostatniego meczu Lechii w europejskich pucharach. Warto bowiem nadmienić, że legendarne potyczki z Juventusem Turyn we wrześniu 1983 roku nie były jedynymi meczami Lechii o punkty na międzynarodowej arenie.
Początek drugiej ligi za niespełna miesiąc
KAROL SZELOŻYŃSKI
Przed tegorocznymi drugoligowcami bardzo ciężki sezon. Jak co roku jedni będą chcieli uniknąć spadku, a inni wywalczyć promocję do ekstraklasy. Kto szykuje transferowe hity, a kto rozsprzedał większość podstawowych zawodników? Kto będzie ligowym potentatem, a kto może szybko pozbyć się złudzeń na pozostanie w II lidze? Przyjrzyjmy się ruchom transferowym.
Czy Grzegorz Król powinien grać w Lechii?
MICHAŁ JERZYK
Po porzuceniu przez Radosława Michalskiego planów zasilenia Lechii, pozyskanie Grzegorza Króla ma szansę okazać się najgłośniejszym letnim transferem przy Traugutta. Nie tylko dlatego, że mowa o czołowym od dwóch lat strzelcu drugiej ligi, ale również z powodu związanych z nim kontrowersji. Nie brakuje nawet głosów, że Lechia nie powinna zatrudniać kłopotliwego wychowanka.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021