Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 140 (5/2008)

26 lutego 2008

Adam Wysocki - kierownik ds. bezpieczeństwa
MARIUSZ KORDEK, PD
"Była taka sytuacja z grupą kibiców ŁKS, którzy według mnie byli najbardziej "rozhuśtaną" ekipą, dynamiczną, agresywną, pewną siebie. Już po drodze stwarzali duże problemy policji, która podstawiając nam ich pod bramę, odetchnęła" - mówi dla lechia.gda.pl Adam Wysocki, odpowiedzialny za bezpieczeństwo podczas meczów Lechii na jej stadionie.
Wszystko o oświetleniu na Lechii
KAROL SZELOŻYŃSKI
Wiele lat czekać musieli kibice, aby doczekać się możliwości rozgrywania spotkań na stadionie przy Traugutta przy sztucznym oświetleniu. Zaniedbywany przez wiele lat obiekt wreszcie zaczął gonić obowiązujące w Polsce standardy. Przedstawiamy rozmowę z Andrzejem Ławickim, kierownikiem trwającej właśnie na gdańskim stadionie budowy, który wyjaśnia chyba wszystkie wątpliwości dotyczące inwestycji.
Michał Macur: Bez ogródek
MICHAŁ MACUR (MATAD)
Powołanie Sportowej Spółki Akcyjnej "Lechia" jest już coraz bliżej. Co to będzie oznaczać dla gdańskiego klubu? Czy jego działacze wykorzystają w pełni możliwości, jakie będą wynikały z tego przekształcenia?
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Co było największym wydarzeniem kończącej się zimowej przerwy? Może pierwszy od ćwierćwiecza obóz treningowy piłkarzy poza granicami kraju? Może wygrana nad mistrzem Łotwy? A może ofensywa marketingowa klubu? Nic z tych rzeczy! Wszystko to, moim zdaniem, przebiły inwestycje związane ze stadionem położonym we Wrzeszczu!
Przygotowania drugoligowców do wiosny 2008
MATEUSZ JASZTAL
Dobre przygotowanie drużyny do rozgrywek to dość skomplikowana, wymagająca ścisłej współpracy całego sztabu ludzi i bardzo ważna, choć czasem niedoceniana praca, której efekty poznamy dopiero za parę tygodni. Warto jednak już teraz przyjrzeć się, w jaki sposób spędzają ten okres drugoligowcy i jakiej dyspozycji można się po nich spodziewać.
Na stadionie
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034