Gdańsk: piątek, 26 lutego 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 142 (7/2008)

11 marca 2008

Zimny prysznic w Gliwicach
MATEUSZ JASZTAL
Dariusz Kubicki - nazwisko kojarzone z sukcesem miało również przynieść sukces gdańskiej Lechii. Jak na razie sukces w postaci awansu do elity. Biało-Zieloni wreszcie mieli zacząć grać tak, jak na wielki klub przystało i w cuglach wygrać drugą ligę. Mieli wreszcie nauczyć się grać na wyjazdach... Jeszcze się nie nauczyli.
Młynarz Lechii: o dopingu, oprawach i kibicach
KAROL SZELOŻYŃSKI, AGNIESZKA BŁAŻYŃSKA
Dariusz z Chełmu, kibic Biało-Zielonych, został kilka miesięcy temu nowym młynarzem na stadionie Lechii. Wypełnił w ten sposób lukę powstałą po rezygnacji swojego poprzednika - Rywina. Z Dariem, zwycięzcą ostatniej edycji Ligi BetONów, rozmawialiśmy w sobotę o kibicach i ich problemach, jakości dopingu na Lechii oraz sposobach i planach na jego poprawę, oprawach, flagach, a także karach.
Tomasz Midzierski dla lechia.gda.pl
PAWEL DOCZYK
"Nie obawiałem się niczego, ponieważ przyjście do Lechii jest dla mnie wyzwaniem. Nie boję się jednak nowych wyzwań i celów, jakie czekają mnie w Gdańsku. Na prezentacji zostałem bardzo dobrze przyjęty przez kibiców, nie było mowy o gwizdach. Wszystko idzie w dobrym kierunku" - mówi dla lechia.gda.pl nowy obrońca Bialo-Zielonych, Tomasz Midzierski.
Sprawozdanie z Walnego Zebrania OSP Lechia
MARIUSZ KORDEK
Piątkowe wydarzenie w gdańskim Ratuszu, czyli Walne Zebranie Członków OSP Lechia było nie mniej ważne niż mecz ligowy Biało-Zielonych. Jednak zainteresowanie nim ze strony kibiców było o wiele, wiele mniejsze. Podczas obrad walnego zapadła decyzja o upoważnieniu zarządu OSP do zawiązania spółki akcyjnej z Miastem Gdańsk. To kolejny krok w budowaniu wielkiej piłki przy Traugutta.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Dawno nie byłem na wyjazdowym meczu Biało-Zielonych. Jednak ciągnie wilka do lasu. Tym bardziej, że powstałe zimą Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk - "Lwy Północy", podjęło się zorganizowania wyjazdu fanów na inauguracyjny mecz rundy wiosennej. Zapowiadano wysoki standard i nową jakość. Dziś o tym, jak było w rzeczywistości...
Piast - Lechia okiem kibica
AGNIESZKA BŁAŻYŃSKA
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Walne Zebranie OSP Lechia
ŁUKASZ SUPRUN
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029