Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 144 (9/2008)

25 marca 2008

Maciej Rogalski dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, OSKAR STANISZEWSKI
Maciej Rogalski długo nie miał w Lechii łatwego życia. Ściągnięty z KSZO za grubo ponad 100 tys. zł, przez co kibice automatycznie uznali, że z miejsca zostanie gwiazdą walczącego o awans zespołu. Zaczął dobrze, od gola w debiucie, potem było znacznie gorzej. Swoje możliwości pokazuje jednak pod okiem Dariusza Kubickiego. Z "Rogalem" rozmawialiśmy w czwartek, tuż przed jego wyjazdem na święta.
Myśląc o Ekstraklasie...
KAROL KOCJAN
Drodzy piłkarze, działacze, kibice, afera korupcyjna w polskiej piłce zatrzęsła układem sił w rodzimym futbolu i wygląda na to, że może ona ułatwić naszym kochanym Biało-Zielonym awans do Ekstraklasy. Istnieje jednak co najmniej siedem powodów, dla których nie powinniśmy oglądać się na innych.
Cetnar ratuje punkty
MICHAŁ OLSZEWSKI
Biało-Zieloni zanotowali drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej sezonu 2007/2008. Gdańszczanie w trzech dotychczasowych meczach strzelili dwie bramki i trzy stracili. Mimo mało imponującego bilansu bramkowego, kibice nie mają powodów do narzekań. Dwa strzelone gole w obecnej rundzie dały Lechii 6 punktów oraz drugie miejsce w tabeli.
Przed meczem Lechia - Polonia W-wa
PAWEŁ DOCZYK
Już w najbliższą niedzielę w Gdańsku na stadionie przy ul. Traugutta 29 rozegrany zostanie hit 23. kolejki II ligi. Wicelider rozgrywek Lechia Gdańsk podejmie trzecią w tabeli warszawską Polonię. Mecz rozegrany zostanie o godz. 14.40. Bezpośrednią relację z Gdańska przeprowadzi TVP Info.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Przed nami niezwykła seria. W ciągu jedenastu dni Biało-Zieloni rozegrają cztery mecze, z czego trzykrotnie zmagać się będą z rywalem z Warszawy!
MLODY1962, _HOOL_, COR / GKSJBIE.OVH.ORG
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040