Gdańsk: piątek, 23 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 145 (10/2008)

1 kwietnia 2008

W drodzę na szczyt: Lechia - Polonia 2:1
MATEUSZ JASZTAL
Lepszego weekendu kibice Biało-Zielonych nie mogli sobie wymarzyć. Wpadki faworytów i zwycięstwo Lechii w meczu „na szczycie” sprawiły, że gdańszczanie są wręcz skazani na awans. Chyba nikt nie wyobraża sobie, aby taka sytuacja mogłaby zostać zaprzepaszczona. Co prawda, ludowa mądrość nakazuje „nie dzielić skóry na niedźwiedziu”, jednak w tym wypadku mało kogo obchodzi.
Eksperci o meczach Lechii z Legią w PP
PAWEŁ DOCZYK
Już w najbliższą środę 2 kwietnia o godzinie 18.15 piłkarze Lechii Gdańsk zagrają w Warszawie pierwsze spotkanie z Legią Warszawa w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Rewanż w Gdańsku odbędzie się 9 kwietnia. Transmisja z meczu na kanale nSport.
Frekwencja na meczach Lechii
MICHAŁ KORNIAHO
Stadion przy ul. Traugutta ostatnimi czasy jakby nieco się skurczył. Wraz z dobrymi wynikami Lechii, a także coraz wyższą pozycją Biało-Zielonych w tabeli 2. ligi, na trybunach gdańskiego obiektu podczas meczów zaczęło zasiadać coraz więcej kibiców. Aż tylu, że brakuje dla nich miejsc!
Przed meczami PP: Legia - Lechia
MARIUSZ KORDEK
Legia i Lechia do konfrontacji pucharowej przystępują jako wiceliderzy swych rozgrywek. Zajęcie tych miejsc na koniec sezonu zarówno w Warszawie, jak i w Gdańsku przyjmą kibice z zadowoleniem. Pucharowy dwumecz dla obydwu drużyn jest grą o inną stawkę. Legia ten mecz musi wygrać, a Lechia może. I tu należy upatrywać szansy na dobry wynik.
Lechia 2-1 Polonia Warszawa
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020