Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 147 (12/2008)

15 kwietnia 2008

Lechia - Motor 2:0
MATEUSZ JASZTAL
Najwięcej bramek, najwięcej zwycięstw, najwięcej punktów. Taka jest Lechia w tym sezonie. Awans powoli staje się faktem. Teraz celem lechistów jest walka o mistrzostwo zaplecza ekstraklasy.
Jak działają "Lwy Północy"?
MICHAŁ KORNIAHO
"Lwy Północy" to chyba najbardziej znane i medialne stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk w historii. O jego założeniu poinformowały wszystkie trójmiejskie media. Z nowym stowarzyszeniem oficjalnie współpracuje również sam klub, co ma na celu polepszenie jakości dopingu kibiców Biało-Zielonych. Czy „Lwy Północy” wprowadzą na w kibicowaniu Lechii nową jakość?
Nadzwyczajny Zjazd PZPN w ocenie dyrektora Lechii
MARIUSZ KORDEK
"Ta ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy", tak śpiewał swego czasu Mieczysław Fogg. Niedziela miała być ostatnim dniem rządów prezesa Listkiewicza i zarządu PZPN. Przełomowego scenariusza oczekiwali wszyscy. Kolejny raz jednak kibice piłkarscy zostali oszukani. I chyba nie ma co się dziwić, że na polskich stadionach kibice wyrażają głośno swoje niezadowolenie w stosunku do prezesa i PZPN-u.
Juniorzy Lechii Gdańsk: Najlepsi z najlepszych
PAWEŁ DOCZYK
Lechia jest już o krok od ekstraklasy. Kibice Biało-Zielonych wobec tego zastanawiają się powoli, jak będzie wyglądać ich zespół grający w elicie? Czy wystarczy pieniędzy na ściągnięcie klasowych piłkarzy? Wydaje się jednak, że gruby portfel to nie jedyna recepta na sukces. Są też juniorzy klubu, którzy za kilka lat mogą stanowić o jego sile.
Zwycięskie passy Lechii
DOMINIK SOŁTYSIAK
Równo trzydzieści lat utrzymuje się rekordowa jak dotychczas passa siedmiu kolejnych zwycięstw osiągnięta przez piłkarzy Lechii na drugoligowych boiskach. W sezonie 1977/78 Biało-Zieloni prowadzeni przez trenera Józefa Walczaka nie mieli równych wśród ówczesnych drugoligowców, wygrywając mecz za meczem.
Lechia 2-0 Motor
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.054