Gdańsk: środa, 14 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 15 (15/2005)

12 lipca 2005

Trwają poszukiwania golkipera
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Newralgiczna pozycja, jaką jest bramka, od czterech sezonów pozostaje świątynią Mateusza Bąka. Mimo pewnych zawirowań wokół jego osoby, to on właśnie może poszczycić się największą ilością minut rozegranych w barwach "odrodzonej" Lechii, krocząc z nią w górę ligowej hierarchii od A-klasowych początków. Jak co sezon pojawia się jednak pytanie, czy podoła zadaniu na znów wyższym szczeblu.
Dylemat: grać czy studiować?
MICHAŁ JERZYK
Poruszenie rezygnacją Janusza Melaniuka z gry w Lechii jest takie, jakby chodziło o nieznaczącego rezerwowego, nie zaś drugiego najlepszego strzelca minionego sezonu i jednego z najbardziej obiecujących wychowanków. Wkraczający dziś w trzecią dekadę życia zawodnik na pierwszym miejscu postawił studia, ale grać będzie nadal. Na wypożyczeniu w czwartej lidze.
10 lat po fuzji z Olimpią, cz. 1
MARIUSZ KORDEK
Od ostatniego występu Lechii na boiskach ekstraklasy mija właśnie 17 lat, jednak gdańska piłka miała w tym czasie mieli swoje pięć minut. W sezonie 1995/96 na boiskach ekstraklasy występowała drużyna, którą wszyscy zapamiętali jako Lechia-Olimpia Gdańsk. W 10. rocznicę powstania tego zespołu, przypomnimy jego historię.
Kłopoty przed drugą ligą
MICHAŁ JERZYK
Drugoligowy sezon jeszcze się nie rozpoczął, a na wierzch wypływa niechciana, smutna prawda. Lechia zagra na tym szczeblu trochę na wyrost, bo w ślad za dynamicznym awansem sportowym nie do końca nadążył organizacyjny. Na szczęście nikt jeszcze nie załamuje rąk.
III liga 2004/05
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042