Gdańsk: poniedziałek, 29 listopada 2021
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 151 (16/2008)

13 maja 2008

Błażej Słowikowski o działaniach marketingu
MICHAŁ KORNIAHO
Od jakiegoś czasu gołym okiem widać efekty pracy marketingowców gdańskiej Lechii. Chyba każdy mieszkaniec Grodu nad Motławą dostrzegł biało-zielony tramwaj jeżdżący po miejskich torowiskach czy też billboardy ze zdjęciem zespołu z Traugutta. Czy jednak jakość tych produktów jest taka, jakiej oczekują fani Lechii?
Jacek Grembocki dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
W najbliższą niedzielę piłkarze Lechii Gdańsk rozegrają na własnym boisku mecz na szczycie w II lidze. Przeciwnikiem jest wicelider, Znicz Pruszków. Dodatkowym smaczkiem będzie to, że trenerem gości jest były zawodnik Biało-Zielonych, Jacek Grembocki. Mecz będzie transmitowany na żywo w TVP Info o godz. 14.40.
Piotr Cetnarowicz kończy 35 lat
MARIUSZ KORDEK, PAWEŁ DOCZYK
Mieć 35 lat i nadal grać w Lechii. Mimo wszystko wyczyn jest godny odnotowania. W ostatnich 20 latach tylko dwóch zawodników reprezentowało Biało-Zielonych w tym wieku. 19 maja 2008 r. 35 lat skończy i dołączy do tego grona napastnik Lechii, Piotr Cetnarowicz. Jedno z ważniejszych ogniw gdańskiej jedenastki w drodze do ekstraklasy.
Awanse Lechii, cz. 4
KAROL KOCJAN
24 czerwca 1984 roku końcowy gwizdek Alojzego Jarguza wywołał eksplozję entuzjazmu w Gdańsku. Trzydzieści tysięcy widzów bezustannie klaskało, trzydzieści tysięcy gardeł krzyczało bez opamiętania. Lechia tego dnia pokonała Zagłębie Lubin i po ponad dwudziestu latach nad Motławą zapachniało ekstraklasą.
Sześć lig w siedem lat?
DOMINIK SOŁTYSIAK
Być może już w najbliższą niedzielę kibice Lechii doczekają się tego, na co czekają bez mała dwadzieścia lat. Zwycięstwo w spotkaniu ze Zniczem Pruszków oraz jakakolwiek strata punktów Piasta Gliwice w meczu w Płocku spowoduje, że nic już nie będzie mogło odebrać Biało-Zielonym awansu do tak upragnionej ekstraklasy.
Galeria jubileuszowa
MARIUSZ KORDEK
Lechia 1-0 Kmita Zabierzów
ŁUKASZ SUPRUN, MACIEJ GŁOMBIOWSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036