Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 153 (18/2008)

27 maja 2008

Porażka i zwycięstwo, czyli dwa sukcesy wieńczące sezon
MATEUSZ JASZTAL
Awans i mistrzostwo drugiej ligi wywalczone przez Lechię stały się faktem. Sezon 2007/2008 przechodzi do historii, lecz z pewnością pozostanie kibicom długo w pamięci, jako największy jak dotąd sukces Biało-Zielonych i kolejny przystanek w drodze lechistów na piłkarskie salony zapoczątkowanej w 2001 roku.
Czy Lechia zagra na Baltic Arenie?
KAROL KOCJAN
Pośród gąszczu informacji, doniesień i znaków zapytania powoli wyłania się idea. Coraz więcej konkretów pada w kwestii wyglądu, przeznaczenia i charakterystyki Baltic Areny. W ostatnich miesiącach prace jakby troszeczkę przyspieszyły. Przyjrzyjmy się zatem, co już wiemy.
Sponsor techniczny Lechii Gdańsk
MICHAŁ KORNIAHO
Po dwudziestu latach banicji w niższych klasach rozgrywkowych piłkarski zespół Lechii wreszcie wrócił do ekstraklasy! Gdański klub pod pewnym względem znajdował się jednak w krajowej elicie już od wielu miesięcy. Mowa o sprzęcie, w jakim grają Biało-Zieloni, oraz o klubowych pamiątkach.
Podsumowanie II ligi w sezonie 2007/2008
OSKAR STANISZEWSKI
Rozgrywki zaplecza ekstraklasy w ramach sezonu 2007/2008 zakończyły się w ubiegły weekend. Ich zwycięzcą okazał się być zespół gdańskiej Lechii, pomimo iż nie był on faworytem. Po raz kolejny Biało-Zieloni udowodnili, iż "nazwiska" nie grają, a zaangażowanie i wola walki mogą być najlepszym przepisem na sukces.
Dni, na które kibice czekali 20 lat...
DOMINIK SOŁTYSIAK
Wyjątkowy tydzień mają za sobą kibice gdańskiej Lechii. Zwycięstwo ze Zniczem Pruszków przy Traugutta dające upragniony awans do ekstraklasy, mecz przyjaźni we Wrocławiu, sobotnia, zwycięska konfrontacja ze Stalą Stalowa Wola oraz niedzielna feta na Długim Targu, dopełniają wielką radość fanów Biało-Zielonych.
Lechia 2-0 Stal Stalowa Wola
MARIUSZ HUBA
Biało-zielona niedziela
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027