Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 154 (19/2008)

3 czerwca 2008

Wiosenne statystyki Lechii
OSKAR STANISZEWSKI
Wiesz w której minucie Biało-Zieloni średnio strzelali bramki wiosną? W której tracili? Czyje gole dały Lechii najwięcej punktów w drodze do I ligi? Czyja widownia była najlepsza? Tego wszystkiego i wielu innych ciekawostek dowiesz sie z poniższego tekstu.
Mówią piłkarze pożegnani przez Lechię
KAROL SZELOŻYŃSKI
Fechner, Fedoruk, Jurkowski, Kubiński, Loda, Pietrowski, Speichler - tak wyglądała ogłoszona we czwartek przez Lechię lista zawodników, którzy mogą nie znaleźć się w kadrze beniaminka ekstraklasy. Nie zagłębiając się w sensowność takich, a nie innych decyzji personalnych, próbowaliśmy porozmawiać z pożegnanymi przez klub piłkarzami na temat zaistniałej sytuacji oraz ich planów na przyszłość.
Spotkanie z Lechią: Robert Brodacki, Kazimierz Konieczny
MARIUSZ KORDEK
"Sympatycy Lechii wyszli z kolejną inicjatywą mającą na celu odbudowę świetności klubu. W najbliższym okresie powołany zostanie Biznes Partner Klub Lechii Gdańsk. Docelowo nowy twór ma zapewnić stabilne finansowanie drużyny seniorskiej Lechii oraz działalność integracyjną i promocyjną osób oraz podmiotów zrzeszonych w BPK." - tak pisaliśmy w listopadzie 2002 roku.
Juniorzy młodsi mistrzem Pomorza
PAWEŁ DOCZYK
Juniorzy Młodsi Lechii Gdańsk mimo, że nie skończyły się jeszcze rozgrywki ligowe zapewnili sobie pierwsze miejsce w województwie pomorskim i to oni będą reprezentować nasz region w eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów młodszych. Finałowy turniej odbędzie się w lipcu w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Nie raz dane było mi przeczytać w prasie tekst o Lechii, który miał niewiele wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, a już zupełnie nic z prawdą. W pogoni za sensacją, autorzy takich publikacji stracili z pewnością kontakt z otaczającą ich rzeczywistością.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051