Gdańsk: sobota, 27 lutego 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 155 (20/2008)

10 czerwca 2008

Podsumowanie wiosny 2008: bramkarze
MATEUSZ JASZTAL + REDAKCJA
Wiosną Lechia straciła 16 bramek – 2 w Pucharze Polski, 14 w lidze. W całej drugiej lidze lepszym wynikiem mogą się pochwalić jedynie drużyny Znicza Pruszków (10) i Piasta Gliwice (9). Oczywiście wydatna w tym zasługa bramkarzy, którzy tworzyli bodaj najmocniejszą formację Biało-Zielonych.
Podsumowanie wiosny 2008: obrońcy
PAWEŁ DOCZYK + REDAKCJA
Lechia Gdańsk awansując do ekstraklasy zrobiła prezent zarówno sobie, jak i kibicom. Duży udział w tym sukcesie odegrała niezła linia defensywny zespołu. To w tej formacji gra młody Hubert Wołąkiewicz, który z miejsca stał się jednym z liderów oraz najlepszych zawodników Lechii. Obronę Lechii wspomagali również doświadczeni Paweł Pęczak i Jacek Manuszewski.
Dyrektor MOSiR-u o letnich modernizacjach stadionu
KAROL SZELOŻYŃSKI
Stadion Lechii, podobnie jak sama drużyna, która będzie na nim grać w ekstraklasie, wciąż wymaga niemałej ilości zmian, które powinny zostać dokonane, aby klubowi została przyznana licencja na występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Co w niedługim czasie zmieni się na miejskim obiekcie z Traugutta 29, a na co zabraknie środków? Rozmawiamy z dyrektorem MOSiR-u, Leszkiem Paszkowskim.
Przeprowadzka Lechii Gdańsk
MICHAŁ KORNIAHO
Lechia Gdańsk to w ciągu ostatnich kilku lat z pewnością jeden z najdynamiczniej rozwijających się klubów w Polsce. Jeszcze w 2002 r. Biało-Zieloni rozgrywali mecze na A-klasowych klepiskach. Teraz są już w ekstraklasie.
Na przekór niedowiarkom
DOMINIK SOŁTYSIAK
Dwa tygodnie po zakończeniu ligowych rozgrywek to czas na pierwsze podsumowania. Kibice już ochłonęli po fantastycznym sezonie w wykonaniu Biało-Zielonych i przyzwyczajają się do myśli, że ich ukochana jedenastka niedługo zagra w piłkarskiej ekstraklasie. Jednakże przed rokiem, gdy drugoligowcy przygotowywali się do rozpoczęcia rozgrywek faworyci byli zupełnie inni.
Kolejny remont przy Traugutta
MARIUSZ KOŚCIELSKI
Przeprowadzka Lechii
MICHAŁ KORNIAHO
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046