Gdańsk: sobota, 20 lipca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 157 (22/2008)

24 czerwca 2008

Juniorzy Lechii w drodze po medal
MARIUSZ KORDEK
"Cieszy zwycięstwo, ale wynik 1:0 jeszcze niczego nie gwarantuje. Mamy tu przykład choćby z Mistrzostw Europy, gdzie ze stanu 0:2 zespoły wychodziły na 3:2. Czy też w 121 minucie padają bramki. 1:0 to wynik, który jest bardzo niebezpieczny, trzeba będzie się mocno napracować w Opolu, żeby zyskać korzystny rezultat, przynajmniej ten remis" - mówi dla lechia.gda.pl Józef Gładzysz, trener juniorów.
Ekstraklasowe wzmocnienia Lechii
MATEUSZ JASZTAL
Kiedy kibice świętowali awans do ekstraklasy działacze Biało-Zielonych zapowiadali, że już biorą się do pracy nad wzmocnieniem kadry zespołu. Jednak na miesiąc przed startem nowego sezonu o wzmocnieniach Lechii jest dość cicho, jeszcze żaden nowy zawodnik nie podpisał kontraktu z gdańszczanami. Czy po tej ciszy możemy spodziewać się transferowej nawałnicy lechistów?
Przygotowania do sezonu Lechii Gdańsk
PAWEŁ DOCZYK
Piłkarze i trenerzy Lechii ledwo co zakończyli świętowanie awansu do ekstraklasy i udali się na zasłużony wypoczynek, a już muszą rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Będzie to bardzo ważny czas, który z pewnością trzeba dobrze wykorzystać aby odpowiednio przygotować się do gry w ekstraklasie. Początek ligi przewidziany jest na 26 lipca.
Podsumowanie sezonu rezerw
PAWEŁ DOCZYK
Lechia II Gdańsk ma za sobą pierwszy sezon rozegrany pod wodzą trenera Roberta Jędrzejczaka. Efekt - 9. miejsce w IV lidze. W przyszłym sezonie zespół rezerw poprowadzi już Marek Szutowicz, który w minionym sezonie trenował Juniorów Starszych Lechii.
Lechia - Piast Gliwice, 22 czerwca 1983r.
WALDEMAR MROCZEK (TANGENS)
22 czerwca 1983. Z astronomicznego punktu widzenia pierwszy dzień kalendarzowego lata i najdłuższy dzień w roku. Ma się okazać najpiękniejszym dniem życia. Gdzieś tam na dnie serca tli się niepokój, ale głęboko wierzę w happy end.
Wojewódzki Puchar Polski
PIOTR MATUSEWICZ
Juniorzy Młodsi w drodze po medale
MARIUSZ KORDEK
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034