Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 158 (23/2008)

1 lipca 2008

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dla lechia.gda.pl
MARIUSZ KORDEK, MICHAŁ KORNIAHO
Paweł Adamowicz to bodaj najbardziej angażujący się w sprawy klubu piłkarskiego prezydent miasta w Polsce. Jak sam mówi, poświęca nawet więcej czasu Lechii, niż powinien. Wydaje się jednak, że to tylko z korzyścią dla niego samego.
Ceny wejściówek i abonamentów
KAROL KOCJAN
Dziś władze klubu oficjalnie ogłosiły ceny wejściówek na mecze Lechii. Ceny biletów i karnetów nie podcinają skrzydeł i pozwolą szerokiej rzeszy gdańszczan cieszyć się pierwszym od lat sezonem Biało-Zielonych w ekstraklasie.
Juniorzy Młodsi w meczach z Odrą i Stalą
PAWEŁ DOCZYK
Piłkarze Lechii Gdańsk odnieśli wielki sukces awansując do turnieju finałowego MP Juniorów Młodszych, który rozgrywany będzie od 8 do 12 lipca w Ostrowcu Świętokrzyskim. W rewanżowym spotkaniu 1/2 finału Biało-Zieloni pokonali na na własnym boisku Stal Mielec 2:0. Pierwsze spotkanie w turnieju finałowym Biało-Zieloni rozegrają 8 lipca z Wisłą Płock.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Drużyna juniorów młodszych Lechii jest na najlepszej drodze do zdobycia medalu Mistrzostw Polski. "Pampersy", bo tak przed laty określano najmłodszą w kraju drużynę piłkarską, odprawiły już z kwitkiem Odrę Opole, a teraz są na najlepszej drodze ku temu, aby powtórzyć ten wyczyn w konfrontacji ze Stalą Mielec.
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 2:0
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Biało-Zielony prezydent
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044