Gdańsk: środa, 19 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 159 (24/2008)

8 lipca 2008

Piłkarz Wiosny Paweł Buzała dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
"Nie chcę być popularny. Chcę, aby gazety pisały o mnie, bo strzelam bramki, a nie bo Buzała jest najpopularniejszy" - mówi dla lechia.gda.pl napastnik Lechii, Paweł Buzała. Z najlepszym naszym zdaniem piłkarzem rundy wiosennej rozmawialiśmy po czwartkowym treningu Biało-Zielonych.
Bezpiecznie na T29
MICHAŁ KIJEWSKI
Przygotowania gdańskiej Lechii do pierwszego od wielu lat sezonu w ekstraklasie idę pełną para. Nie tylko piłkarze spędzają pracowicie przedsezonową przerwę szlifując formę. Na brak zajęć narzekać nie mogą również działacze Biało-Zielonych oraz przedstawiciele MOSIR-u, którzy muszą przygotować stadion do pierwszoligowych rozgrywek.
Lechia w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy
MATEUSZ JASZTAL, PAWEŁ DOCZYK
"Można powiedzieć, że są to Mistrzostwa Polski do lat 21" - tak rozgrywki Młodej Ekstraklasy ocenił Tomasz Borkowski, który w przyszłym sezonie znowu poprowadzi Lechię. Tym razem jego podopiecznymi będą najzdolniejsi juniorzy gdańskiego klubu, a klasą rozgrywkową właśnie Młoda Ekstraklasa.
Marek Szutowicz dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK, MARIUSZ KORDEK
Juniorom Starszym Lechii Gdańsk nie udało się zająć pierwszego miejsca na szczeblu wojewódzkim. Podopieczni trenera Marka Szutowicza zajęli drugie miejsce za Arką Gdynia. W przyszłym sezonie obecny szkoleniowiec juniorów poprowadzi drużynę rezerw, która zagra w nowej IV lidze.
Worskła Połtawa 1-1 Lechia
KAROL SZELOŻYŃSKI
Piątkowy trening
KAROL SZELOŻYŃSKI
Lechia 1-1 Zagłębie Lubin
KAROL SZELOŻYŃSKI
Czwartkowy trening we Wronkach
KAROL SZELOŻYŃSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044