Gdańsk: niedziela, 7 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 16 (16/2005)

19 lipca 2005

Analiza: Rok po mistrzostwie Polski juniorów
MICHAŁ JERZYK
21 lipca mija rok od zdobycia przez juniorów Lechii mistrzostwa Polski do lat siedemnastu. Chociaż bohaterowie tych wydarzeń mają dopiero po 17 i 18 lat, to sytuacja już teraz nie przedstawia się w różowych kolorach. Mało który zawodnik wykonał krok do przodu, mało który się rozwinął.
10 lat po fuzji z Olimpią, cz. 2
MARIUSZ KORDEK
Po rundzie jesiennej, w której orzeczono przeciwko fuzyjnej drużynie dwa walkowery i każdy kolejny oznaczał degradację, w przerwie zimowej drużyna prezesa Krzyżostaniaka wciąż dostarczała swoim kibicom huśtawkę nastrojów. A to za sprawą kolejnych utarczek ze związkiem, a to spraw transferowych. Druga część historii Lechii-Olimpii.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
W ligach piłkarskich trwa przerwa między sezonami. Właśnie teraz, w czasie okienka transferowego, zachodzą zmiany, które mogą uczynić z ligowego kopciuszka rewelację rozgrywek. Źródłem takiej metamorfozy jest właściwe dobranie zawodników pod względem umiejętności piłkarskich oraz cech charakteru. Czy w Lechii opanowano tę sztukę? Różnie bywało.
Druga liga bez Piasta Gliwice?
MICHAŁ JERZYK
Trudno nie darzyć bratnią sympatią Piasta Gliwice. Z Lechią łączy go ten sam wiek, spędzenie połowy żywota w drugiej lidze, finał Pucharu Polski z 1983 roku i odrodzenie się po całkowitym upadku. W tym tygodniu ma się wyjaśnić, czy najlepszy wśród klubów, które nigdy nie zagrały na najwyższym szczeblu, zostanie karnie zdegradowany z drugiej ligi.
Pierwsza jedenastka
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042