Gdańsk: piątek, 26 lutego 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 162 (27/2008)

29 lipca 2008

Arkadiusz Mysona dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
"Cieszę się, że trafiłem do Gdańska bo jest to piękne miasto, gdzie jest plaża i morze. Sam pochodzę ze Szczecina, więc pasował mi idealnie morski klimat" - mówi w rozmowie z lechia.gda.pl nowy nabytek Lechii, Arkadiusz Mysona.
O letnich transferowych wyczynach Lechii
KAROL SZELOŻYŃSKI
Polska ekstraklasa miała ruszyć w ubiegły weekend. Dziś powinniśmy zajmować się dyskusjami pt. dlaczego mecz z Legią skończył się takim, a nie innym wynikiem. Tymczasem wciąż najaktualniejszym tematem dla gdańskiego klubu są wzmocnienia, a raczej ich brak. Gdyby bowiem liga ruszyła dziś, to Lechia wybiegłaby na boisko bez żadnego nowego zawodnika w pierwszym składzie.
Start ekstraklasy przełożony
KAROL KOCJAN
"Lechia, jako jeden z niewielu podmiotów w polskim futbolu wolnych od korupcji, nieuwikłanych w żadną aferę trawiącą krajowy sport, wyjątkowo dba o transparentność i przejrzystość". Każdy szanujący się fan Biało-Zielonych wie, skąd pochodzą te słowa. Tak czy siak, afera korupcyjna swoimi konsekwencjami dotyka nawet kluby, które nigdy nie brały w niej udziału.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
30 lipca 1983 roku! To jedna z ważniejszych dat w historii Lechii Gdańsk. Niewiele jest osób, które zapytane o ten dzień bez zająknięcia odpowiedzą, co wówczas się wydarzyło. Dlatego warto przypomnieć wydarzenia tego dnia, zwłaszcza, że właśnie mija ich 25 rocznica...
Człowiek futbolu - Paweł Budziwojski
PAWEŁ BUDZIWOJSKI, KOM
Tygodnik lechia.gda.pl nawiązał współpracę z Pawłem Budziwojskim. Popularny "Budzik" będzie co tydzień komentował zmagania Lechii oraz jej przeciwników w ekstraklasie. Każdy kto go zna, wie, ile dla niego znaczy piłka nożna. W trakcie swojej przygody z futbolem poznał od podszewki polską piłkę. Zanim zacznie ją komentować, postanowił przedstawić i przypomnieć się czytelnikom.
Nowa murawa na Lechii
MARIUSZ KORDEK
Przedsezonowa sesja fotograficzna
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019