Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 163 (28/2008)

5 sierpnia 2008

Reaktywajca działu Filmy na lechia.gda.pl
MACIEJ MAŁACHOWSKI, MICHAŁ KORNIAHO
Lechia.gda.pl wprowadza nową jakość! Po wielomiesięcznej przerwie przywracamy do życia dział filmy. Mamy nadzieję, że najnowsze efekty naszej pracy przypadną naszym czytelnikom do gustu.
Marcin Kubsik dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Po wielu latach wojaży po Polsce, a także innych krajach Europy Marcin Kubsik wraca w swoje rodzinne strony. Wychowanek Biało-Zielonych został właśnie piłkarzem Bałtyku Gdynia.
Asy z rękawa Michalskiego
MICHAŁ KORNIAHO
Jeszcze tydzień temu wydawało się, że niemal wszystkie transferowe plany działaczy gdańskiej Lechii spaliły na panewce. Po tym, gdy nie udało im się sprowadzić na Traugutta Pavola Stano, Ensara Arifovića, Vuka Stotirovića i Krzysztofa Gajtkowskiego, a kolejne zapowiedzi transferowe wydawały się mało realne, kibicom zaczęły puszczać nerwy.
Dorobek lechistów w esktraklasie
MARIUSZ KORDEK
Przesunięcie startu ekstraklasy spowodowało, że dla 10 zawodników opóźniła się możliwość debiutu gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pozostali piłkarze obecnej biało-zielonej kadry taki debiut ma już za sobą. Jednak każdy z lechistów czeka na pierwszy występ w elicie w barwach Lechii. Szczególnie wychowankowie.
Zbrojenia klubów ekstraklasy
DOMINIK SOŁTYSIAK
Oczekiwanie kibiców na inaugurację ekstraklasy piłkarskiej wskutek dwukrotnego już przekładania pierwszej kolejki spotkań wciąż się przedłuża. Korzystając z okazji przeanalizujmy szanse Lechii oraz innych zespołów w gronie najlepszych. Pierwszy rzut oka na skład gdańszczan oraz potencjał pozostałych drużyn wskazuje, iż biało-zieloni powinni raczej skupić się na spokojnej walce o utrzymanie.
IV liga na start
MARIUSZ KORDEK
W najbliższy weekend wystartują rozgrywki IV ligi. Pierwsza kolejka jednak odbędzie się bez Biało-Zielonych, którzy przebywać będą na obozie przygotowawczym. O pierwszym etapie przygotowań rozmawialiśmy z trenerem Markiem Szutowiczem.
Listonosz lechia.gda.pl
REDAKCJA LECHIA.GDA.PL
"Jaki sens ma inwestowanie w eleganckie krzesełka skoro i tak większość kibiców ogląda a raczej próbuje obejrzeć mecz na stojąco w tłoku" - ocenia warunki oglądania meczów jeden z czytelników. Przedstawiamy część komentarzy przesłanych do redakcji lechia.gda.pl.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043