Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 164 (29/2008)

12 sierpnia 2008

Inauguracja sezonu za nami
MICHAŁ KORNIAHO
Nareszcie! Wyczekiwane od wielu tygodni rozgrywki polskiej ekstraklasy, w których po raz pierwszy od lat miał wziąć udział zespół gdańskiej Lechii, wreszcie wystartowały. Inauguracyjny mecz sezonu 2008/2009 wyszedł Biało-Zielonym całkiem przyzwoicie. Wyjazdowy remis ze Śląskiem z pewnością bardziej można traktować bowiem jako wywalczenie pierwszego punktu w sezonie, niż stratę dwóch.
Łukasz Trałka dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI
"W każdym meczu w ekstraklasie będziemy walczyli z takim samym zaangażowaniem, bez względu na rywala. Ile punktów damy radę ugrać, to ugramy. Zostawiamy wszystko na boisku, a co z tego wynika, można zobaczyć po końcowym gwizdku" - mówi dla lechia.gda.pl Łukasz Trałka, pomocnik Lechii, który zdobył pierwszego gola dla Biało-Zielonych po powrocie do ekstraklasy.
Piłkarze Lechii w reprezentacji
KAROL KOCJAN
Podczas ostatniego piłkarskiego weekendu świeżo upieczony asystent Leo Benhakkera odwiedził trzy stadiony ligowe, aby podglądać piłkarzy biegających w polskiej Ekstraklasie. Jednym z tych meczów był mecz średniaka ze słabeuszem, czyli Cracovii z ŁKS-em. Czy niedługo będzie on podglądał gdańskich piłkarzy ?
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Od razu muszę rozczarować amatorów sytuacji damsko-męskich, którzy zwabieni tytułem, postanowili przeczytać ten tekst. Wprawdzie porusza on kwestie związane z miłością, ale w platonicznym wydaniu, a konkretnie z jej początkami. Dokładnie 20 sierpnia 2008 r. mija 30 lat od dnia, kiedy po raz pierwszy dane było mi obejrzeć mecz piłkarzy Lechii Gdańsk…
Okiem Budzika
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Każdy kibic Lechii czekał na inaugurację ekstraklasy z wielką niecierpliwością. Ciągłe oczekiwanie, kiedy wreszcie liga wystartuje i w jakim składzie osobowym nie zniechęciła kibiców do odwiedzania stadionów najważniejszych rozgrywek w naszym kraju. Kibiców w Gdańsku interesowała konfrontacja Lechii we Wrocławiu.
Na początek remis
MACIEJ GŁOMBIOWSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025