Gdańsk: środa, 14 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 166 (31/2008)

26 sierpnia 2008

Zwycięska inauguracja sezonu w Gdańsku
MATEUSZ JASZTAL
Lechiści wyciągnęli wnioski z pierwszych dwóch spotkań sezonu, w których prezentowali się dobrze, jednak nie potrafili odnieść zwycięstwa. Trzecie podejście zakończyło się już pełnym sukcesem i Biało-Zieloni sięgnęli po komplet punktów. Tym samym godnie przywitali ekstraklasę w Gdańsku i uczcili 250. mecz „nowej” Lechii.
Co robi menedżer piłkarski, czyli...
KAROL KOCJAN
Jest ich w Polsce około 40. Każdy z nich musi zdać bardzo trudny egzamin, aby móc pracować w swoim zawodzie, a następnie obowiązkowo wykupić ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na sumę 100 tys. franków szwajcarskich. Co to za profesja ? Brawo ! Menedżer piłkarski.
Walka o zwiększenie pojemności stadionu
MARIUSZ KORDEK
Trwa lobbowanie mające na celu zwiększyć widownię na meczach Lechii. W mediacje zaangażowani są prezydent, wojewoda, politycy oraz lokalne media. W niedługim czasie dojdzie do kolejnego spotkania z policją oraz strażą pożarną. We wrześniu, najdalej w październiku sprawa powinna nabrać tempa i jest duża szansa, że zwiększona zostanie dopuszczalna ilość miejsc.
Okiem "Budzika"
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Trzecia kolejka ekstraklasy będzie miło kojarzyć się kibicom biało-zielonych. Pierwsze zwycięstwo odniesione na po trzech kolejkach było zasłużone a uradowani kibice dziękowali swoim piłkarzom za grę. W pozostałych meczach poznańska lokomotywa Lecha zdemolowała kolejnego rywala. Japoński sędzia gwizdał po raz drugi i chyba na stałe przeniesie się do naszego kraju.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Gole są tym, co najbardziej ekscytuje w piłce nożnej. Biało-zieloni, po latach, powrócili do ekstraklasy. Czas odkurzyć, zapomnianych już, bohaterów sprzed lat – piłkarzy Lechii, którzy w jej barwach zdobywali bramki w ekstraklasie. W tym ekskluzywnym gronie są też piłkarze, którzy reprezentowali inne kluby, ale trafiali dla Lechii…
Lechia 2-0 Cracovia
MARIUSZ HUBA
Znicz zgaszony
GRZEGORZ BORYCKI, MATEUSZ DARGACZ, MACIEJ GŁOMBIOWSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018