Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 169 (34/2008)

16 września 2008

VIDEO: Po meczu Lechia - Odra
MACIEJ MAŁACHOWSKI, MICHAŁ KORNIAHO
Z piekła do nieba - tak można opisać nastroje, jakie towarzyszyły kibicom Lechii podczas sobotniego meczu gdańskiego zespołu z Odrą Wodzisław. Po bardzo słabej pierwszej połowie Biało-Zieloni wyszli na drugą część meczu całkowicie odmienieni.
Kto z kim walczy o pierwszy skład
MICHAŁ KORNIAHO
Przed spotkaniem w Odrą Wodzisław trener Jacek Zieliński publicznie stwierdził, że dokonując selekcji do kadry meczowej, a następnie wybierając z niej wyjściową „11” nie ma praktycznie żadnego pola manewru.
Adam Duda - Wicemistrz Polski czeka na swą szansę
MARIUSZ KORDEK
Jego bramki i asysty utorowały drogę na mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, a tam pomogły w zdobyciu srebrnego medalu. W miniony weekend w meczu Pomorskiej Ligi Juniorów Starszych zdobył 6 bramek. To kolejny zdolny młody piłkarz Lechii, wyróżniający się w swej kategorii wiekowej. Czy zadebiutuje w pierwszej drużynie?
Po 5. kolejkach ekstraklasy
DOMINIK SOŁTYSIAK
Pięć dotychczas rozegranych kolejek Ekstraklasy dało nam odpowiedź na pierwsze ligowe zagadki. Tak jak w zeszłym sezonie o najwyższe laury na pewno zagrają Wisła Kraków i Legia Warszawa. Po ostatnim, wyraźnym zwycięstwie w Krakowie jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa na pewno jest poznański Lech.
Okiem "Budzika"
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Ekstraklasa po tygodniowej pauzie znowu zawitała na polskie stadiony. Jak zwykle w tym sezonie emocji nie brakowało, niespodzianek nie zabrakło a i kibice biało-zielonych mają powody do radości. Sensacja w Krakowie, to, że wygrał Lech na Wiśle sensacją nie jest, lecz rozmiary tego zwycięstwa są zaskakując.
Mecze przy Traugutta
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Lechia Gdansk 3:1 Odra Wodzisław
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044