Gdańsk: niedziela, 11 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 17 (17/2005)

26 lipca 2005

Startuje druga liga 2005/06
MICHAŁ JERZYK
Sytuacja kadrowa Lechii rysowała się już naprawdę pozytywnie, gdy oto w zeszłym tygodniu niemal w jednej chwili linię ataku dotknął duży krach: Król postanowił grać w Warszawie, a Wiśniewski, podobnie jak pół roku wcześniej, nabawił się kontuzji. To największe zmartwienia w obozie gdańskiego beniaminka tuż przed sezonem, ale nikt nie rozdziera szat.
Kulisy zawodów przy Traugutta
BŁAŻEJ JENEK
Wiele pytań zadawanych przez sympatyków biało-zielonych brzmi: Czemu zamknięta jest część sektorów? Czemu używacie tylko jednej bramy? Dlaczego ubiegacie się o pozwolenie jedynie na 8 tysięcy widzów? Jakim prawem dajecie tak mało wejściówek przyjezdnym? Odpowiedź jest dosyć prosta.
Wywiad z Marcinem Kaczmarkiem
MICHAŁ JERZYK
31-letni Marcin Kaczmarek przebył z Lechią drogę od czwartej do drugiej ligi. Teraz stanie przed najtrudniejszym z dotychczasowych wyzwań, w dodatku jako najmłodszy szkoleniowiec na szczeblu centralnym. Na przestraszonego ani stremowanego jednak nie wygląda. Pięć dni przed inauguracją sezonu opiekun lechistów odpowiadał na nasze pytania.
Drugoligowe budżety
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Zgodnie z zapowiedziami działaczy, Lechia na ten sezon powinna dopiąć budżet opiewający na kwotę 3 mln zł. O ile ciężko wyrokować przed rozegraniem kilku pierwszych kolejek jak mocny kadrowo jest zespół biało-zielonych na tle rywali, to już w tej chwili na podstawie doniesień prasowych można dokonać analizy potencjału finansowego zespołów występujących na drugoligowym froncie.
Defensywa Romana Kaczorka, trenera juniorów
MICHAŁ JERZYK
Czy wprowadzony w Lechii rok temu i wzbudzający tyle emocji system gry w juniorach młodszymi rocznikami będzie kontynuowany? - Nie wiem, nie ma w klubie kogoś, kto by to skoordynował - przyznaje Roman Kaczorek, trener juniorów starszych, broniąc się zarazem przed nagromadzonymi wokół siebie zarzutami.
Stadion
KAROL SZELOŻYŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042