Gdańsk: sobota, 10 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 170 (35/2008)

23 września 2008

Bełchatów kolejnym niezdobytym terenerm
MATEUSZ JASZTAL
"Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze" - jeszcze do niedawna to stwierdzenie kojarzyło się nieodłącznie z grą reprezentacji Hiszpanii. Ostatnio coraz bardziej pasuje do wyjazdowej postawy Lechii w rozgrywkach ekstraklasy. Czy kibice Biało-Zielonych doczekają się w końcu swojego finału Euro?
Marek Zieńczuk dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
W środę o godz. 18 w Gdańsku drużyna Tomasza Borkowskiego, grająca na co dzień w Młodej Ekstraklasie, zmierzy się z Mistrzem Polski Wisłą Kraków w ramach rozgrywek o Puchar Polski. W zespole Białej Gwiazdy występuje m.in. były piłkarz Lechii, Marek Zieńczuk.
Ćwierć wieku po wizycie Juve
KAROL KOCJAN
Przeżylibyśmy niemały szok, gdyby los przydzielił Lechii, którąś z futbolowych potęg – chociażby Juventus – tak przed losowaniem pierwszej rundy Pucharu Zdobywców Pucharów mówił ówczesny dyrektor klubu Zbigniew Golemski. Kilka dni później Lechia stanęła przed wielką próbą. Nie mniej ważne niż to piłkarskie, było jednak dla ówczesnego beniaminka II. ligi wyzwanie organizacyjne.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Niedawno ruszyły rozgrywki o Puchar Ekstraklasy. Jest to już trzecie podejście biało-zielonych do rywalizacji w ligowym pucharze.
Okiem "Budzika"
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
W szóstej kolejce ekstraklasy obyło się bez większych niespodzianek, chociaż apetyty w Zabrzu po przyjściu Henryka Kasperczaka były ogromne. Tabela jednak nie kłamie i trzeba jeszcze w Zabrzu na lepsze dni poczekać. W Bełchatowie zespół Lechii przegrał minimalnie 1:0, ale mecz był wyrównany i można było przywieść przynajmniej punkcik.
Lechia Gdańsk 0:0 Polonia Warszawa
ROBERT ŚLIWIŃSKI
GKS Bełchatów 1-0 Lechia Gdańsk
MATEUSZ DARGACZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019